Foto: WSS

WSS Fights: Satanfah alistas ka korduskohtumises Cajaiba

27. märts 2021 | Uudised

Bangkoki World Siam Stadiumi võitlusõhtu peakohtumises 27. märtsil läksid kokku maailma esikümne mehed Luis Cajaiba (21-9) ja Satanfah (69-16-2).

Kuni 70-kiloste meeste kohtumises osutus paremaks kohalik Satanfah, kes nokauteeris brasiillase 4. raundis küünarnukiga. Nad kohtusid varem 2018. aastal ja ka siis Satanfah võitis. Cajaiba on vimases WMO edetabelis nr 1 tiitlipretendent ja Satanfah 6. kohal. Mõlemad olid WBC Muay Thai meistrid. Cajaiba võitis tiitli kohtumises, mida vaatas saalis Vassili Lomatšenko.

Viimati võitis Cajaiba Lumpinee praegust meistrit Sorgrawit. Cajaiba võitles 2018. aastal ka Lumpinee staadioni meistritiitlile, kuid kaotas Talaytongile. Enam pole seda tiitlit võimalik ka saavutada, sest Lumpinee nimetati tänavu ümber Tai kuningliku sõjaväe spordikeskuseks. Matše peetakse seal edaspidigi, kuid pileteid müüakse ainult välismaalastele, et tõkestada seadusevastaseid kihlvedusid.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel