Wilder küpsetas Breazeale’i mikrolaineahjus avaraundiga

19. mai 2019 | Uudised

WBC kõige raskemate meeste tšempion Deontay Wilder alistas 18. mail New Yorgis avaraundis Dominic Breazeale’i.

Wilder tabas võimsalt paremaga. Breazeale langes nagu nott. Määri või mett tagumikule ja puhu karuvilet. Ta kaalus sel hetkel rohkem kui surev päike. Breazeale julges aga isegi kurta, et kohtunik luges kõigest kaheksani, kuigi ise teenis paari minutiga 1,5 miljonit dollarit.

Breazeale oli kaotanud Anthony Joshuale 2016. aastal IBF-i tiitlimatšis 7. raundis.

Ürituse teises tiitlimatšis oli WBC sulgkaalu tšempion Gary Russell noorem (29-1 enne) üle Kiko Martinezist (39-8-2). Kohtunik peatas matši 5. raundis, kuna Martinezi silma kohale tekkis haav. Martinez ütles, et liigub ilmselt nüüd kergemasse kaalu. Russell soovib kohtuda WBA meistri Leo Santa Cruziga.

Russelli ainuke kaotus oli tulnud 2014. aastal Vassõl Lomatšenkolt, kui poksiti vabale WBO tiitlile. See oli Lomatšenko kolmas matš ja esimene, millega ta tiitli võitis. See oli Russelli esimene võimalus tiitlile poksida. Juba ülejärgmises matšis, 2015. aastal Jhonny Gonzaleziga sai ta uue võimaluse ja tuli WBC meistriks. Viimati kaitses ta tiitlit aasta tagasi Joseph Diazi vastu.

Martinez oli aastatel 2013-2014 IBF-i raskekukk-kaalu tšempion, kuid kaotas tiitli Carl Framptonile. Viimati poksis ta oktoobris ja alistas siis EBU tiitlimatšis Marc Vidali. Viimane kaotus pärines 2017. aastast, kui alla tuli jääda Josh Warringtonile. Aasta varem tuli kaotus WBA meistrile Santa Cruzile.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel