Boxing News: Fury järgmine vastane Schwarz nõrgem kui Pianeta

23. märts 2019 | Uudised

Tyson Fury järgmine matš toimub kuuldavasti 15. juunil Las Vegases, vastaseks Tom Schwarz.

Isegi Francesco Pianeta oli tugevam kui Schwarz, kirjutab Boxing News. Pianeta oskused olid piiratud, kuid ta oli kogenum ja poksinud tugevate vastastega. 24-aastane sakslane (24-0, 16 KO) on küll kaotuseta ja WBO mandritevaheline tšempion, kuid märkimisväärseid võite on vähe. Tema vastane Senad Gashi (Dereck Chisora järgmine vastane) diskvalifitseeriti. Ta alistas Samir Nebo, kuid Nebost on jagu saanud ka Dave Allen.

The Sun ütleb Schwarzi kohta „bum“. Eddie Hearn (Anthony Joshua mänedžer) arvab, et Fury – Schwarz on kohutav matš. Ta kinnitas, et WBO järgmine kohustuslik tiitlipretendent oleks tema klient Oleksandr Ussõk, kes soojenduseks kohtub üliraskekaalus väidetavalt 18. mail Chicagos prantslase Carlos Takamiga (36-5-1). Fury polnud nõus isegi matšiga, kus Joshua saab 60 ja Fury 40 protsenti tulust. Fury soovis 50-50.

18. mail kohtuvad ka WBC üliraskekaalu tšempion Deontay Wilder ja Dominic Breazeale (20-1). Fury sõlmis lepingu Top Rankiga ja ESPN-iga, kes soovisid lepingut ka Wilderiga. Wilder loobus väidetavalt ka DAZN-i 100 miljoni dollarisest pakkumisest ja sõlmis lepingu Showtime’iga. DAZN pakkus kõigepealt 20 miljonit matši eest Breazeale’iga ja seejärel 80 miljonit kahe matši eest Joshuaga. Wilder, kes matši eest Furyga teenis 10 miljonit, ütles, et DAZN-i leping olnuks liiga kontrolliv.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel