WBC: GGG peab kohtuma Charloga

05. oktoober 2018 | Uudised

WBC-l on Kiievis käimas suur kongress, kus nad tegid hulganisti otsuseid, nende seas selle, et Gennadi Golovkin peab järgmiseks poksima ajutise keskkaalu tšempioni Jermall Charloga.

Arvati, et Charlo kohtub järgmiseks Canelo Alvareziga, kes on uus WBC tšempion. Alvareziga peaks aga kohtuma GGG ja Charlo matši võitja. Eeldusel, et Alvarez võidab järgmise matši 15. detsembril, kuhu ta soovib vastaseks kuuldavasti endist IBF-i meistrit David Lemieux’d. Arvatakse, et Golovkin eirab WBC käsku ning poksib 20. oktoobril peetava Billy Joe Saundersi ja Demetrius Andrade matši võitjaga. Charlo (27-0) poksis viimati Hugo Centenoga.

WBC otsustas ka, et sulgkaalu meister Gary Russell kohtub WBA tšempioni Leo Santa Cruziga, kuigi WBC-l pole mingit õigust otsustada teise organisatsiooni poksija eest.

Endine nelja kaalu meister Adrien Broner peab poksima Jorge Linaresiga ja selle matši võitja poksib kuni 64-kiloste meeste meistri Jose Ramireziga. Broner pole selline mees, kes laseb end käsutada ja poksib Linaresiga ilmselt ainult siis, kui Linares soovib. Selle kaalu ajutine tšempion Regis Prograis ja peamine tšempionikandidaat Josh Taylor osalevad World Boxing Super Seriesis.

Erislandy Lara ja Julian Williamsi matši võitja kohtub kergekeskkaalu meistri Jermell Charloga, kes on Jermalli kaksikvend.

Kuni 67-kiloste meeste meister Shawn Porter peab tiitlit kaitsma Andre Berto vastu. Enne seda peab ta tiitlit kaitsma poksija vastu, kes pole veel teada.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel