WBA ja IBF-i meister Inoue nokauteeris Tai poksija

14. detsember 2021 | Uudised

WBA ja IBF-i kukk-kaalu meister Naoya Inoue alistas 14. detsembril vähetuntud Aran Dipaeni.

Võit Tai poksija (12-2 enne) üle tuli 8. raundis tehnilise nokaudiga. Inoue rõõmustas, et sai poksida Jaapanis pärast kaht kohtumist Ameerikas. Ta ei uuri iga vastase stiili enne matši – ei uurinud Nonito Donaire kohta, ei uurinud ka Dipaeni kohta.

WBC meister on Donaire ja WBO meister John Riel Casimero. Nad pidid kohtuma tänavu augustis, kuid Casimero ei soostunud andma dopinguproovi Donairele sobivatel tingimustel. Inoue ootab nende matši huviga. Donaire alistas 11. detsembril ajutise meistri Reymart Gaballo. Casimero pidi poksima 11. detsembril endise meistri Paul Butleriga, kuid haigestus.

Jaapani tänase poksiõhtu teises tähtsamas matšis kaotas WBO kõige kergemate meeste meister Wilfredo Mendez (Puerto Rico) 11. raundis tiitli kohalikule Masataka Taniguchile (14-3).

Endine K1 meister Yoshiki Takei (2-0) alistas Kazuhiro Imamura. Kõik tema võidud on tulnud tehnilise nokaudiga. Kikkpoksis oli Takei 23-2. Mõlemad kaotused tulid karjääri alguses 2015. aastal. Combat Pressi hinnangul oli ta kikkpoksist loobumise hetkel nr 8 mees maailmas kõigi kaalude peale kokku.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel