Rodriguez alistas Zombie nokaudiga, mida peetakse aasta võimsaimaks

11. november 2018 | Uudised

Yair Rodriguez alistas 10. novembril UFC Denveri peamatšis Chan Sung Jungi.

See oli (peaaegu) viis raundi raevukat sulgkaaluvõitlust, kuni mehhiklane saatis korealase põrandale löögiga, mida peetakse üheks võimsamaks vabavõitluse ajaloos. Löök toimus sekund enne matši lõppu ja Jung juhtis selleks hetkeks punktidega. Mõlemad mehed said õhtu parima võitluse boonuse 50 000 dollarit, Rodriguez lisaks õhtu parima võitleja boonuse, kokku 100 000 dollarit lisaks tasule.

Rodriguez võitis 2014. aastal „The Ultimate Fighter: Latin America“. Tal on must vöö taekwondo’s. Ta on võitnud ka BJ Penni. Kaotanud on ta endisele UFC tšempionile Frankie Edgarile. Jung pidigi võitlema Edgariga, kuid Edgar sai viga ja kutsuti Rodriguez. Rodriguez pole edetabelis, sest ta pole võidelnud üle aasta. Räägiti, et ta löödi UFC-st minema, sest ta lükkas võitlusi tagasi.

Jung (14-5) kaotas 2013. aastal tiitlimatši Jose Aldole ja läks pärast seda Lõuna-Korea kohustuslikku sõjaväeteenistusse. Zombiks kutsutakse teda, kuna teda ei tundu ükski löök häirivat. Tal on mustad vööd hapkido’s, džuudos ja taekwondo’s ning pruun brasiilia ju-jutsus.

Teise parima võitleja boonuse sai Donald Cerrone, kes alistas kägistusega avaraundis Mike Perry. Tal on boonuseid juba 14, mis on kõigi aegade kolmas tulemus Nate Diazi ja Joe Lauzoni järel, kellel on 15.

Võitlusõhtule tuli 11 426 pealtvaatajat ja piletitulu oli 946 700 dollarit.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel