VIDEO! James Corden käis Mark Wahlbergiga varahommikul jõusaalis

16. november 2018 | Uudised

James Corden käis hommikul kell 4 Mark Wahlbergi juures jõusaalis.

Klipp algas sellega, kuidas tohutult unise näoga Corden ärkab.

„Kell on kümne pärast 3. Wahlbergi Instagrami-graafikus on kirjas, et ta palvetab praegu,“ ütles Corden. „Ma palvetan ka. Palvetan, et ta helistab ja ütleb, et jätame ära.“

Corden ütles, et nägi teel Wahlbergi juurde vaid üht autot. „Kas pole mõnus ja rahulik?“ küsis rõõmsa näoga Wahlberg. Magada oli rahulikum, vastas Corden.

Corden ütles, et Wahlbergi trenni juures on üks asi, mis talle meeldib: kaks hommikusööki järjest. „Tõusta on raske, aga kui oled joonud ära ühe kokteili ja söönud mõned kalkuniburgerid, läheb tuju väga heaks,“ ütles Wahlberg. Ma söön ka hommikuti kaks hommikusööki, lihtsalt selle vahega, et ma ei tee sinna otsa jõutrenni, lausus Corden.

Wahlberg üritas Cordenit motiveerida: „Sa pead vormis olema, et tütre tulevasi peikasid hirmutada.“ Ma ütlen lihtsalt, et tunnen Mark Wahlbergi, ütles Corden.

Kui nad olid natuke trenni teinud, küsis Corden, kui kaua veel. „Soojendus ongi tehtud. Nüüd alustame trenniga,“ sõnas Wahlberg.

Corden lahkus.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel