Sander Reemets. Foto: Maria Kilk

VIDEO JA FOTOD I Sander Reemets: kes ei riski, see šampust ei joo

19. detsember 2023 | Underground Fight Night, Uudised

Sander Reemets võitis Rakveres toimunud võitlusspordiõhtul Underground Fight Night Sardor Islomjonovit seisuga 3-0. Reemetsa matš polnud seekord enam alguses, vaid oli juba eelviimaseks. „Olen tänulik Gerdile. Väga võimas üritus ja väga lahe, et sain eelviimases matšis olla. Publik on vapustav, nagu ma alati ütlen. Vägev,“ sõnas ta.

Reemets oma treenerist Artur Sinilillest: olen talle väga tänulik

Reemets on oma treenerit mitu korda vahetanud ning lausub, et praeguse treeneri Artur Sinilille juures meeldib talle viimase tehniline pool, hästi väikesed detailid ja see, et treener paneb tähele. „Töötame mitu raundi mingite asjadega. Kogu aeg on sama harjutus. See võib tunduda üksluisena, aga tegelikult on vajalik, et see kõik jääks lõpuks lihasmällu,“ selgitab ta ja lisab, et Artur andis talle nurgas hästi palju nõu ka, mis talle enesekindlust juurde andis. „Treener näeb kõrvalt, mis toimub, mina suurt pilti veel niimoodi ei näe. Kui treener kõrvalt kaasa räägib, ta on nagu matšil abi mulle. Tema näeb, kuhu, mida ja kuidas lüüa. Olen Arturile väga tänulik. Tunnen ennast temaga turvaliselt.“

Treener näeb kõrvalt, mis toimub, mina suurt pilti veel niimoodi ei näe.

Sardor Islomjonov vs Sander Reemets. Foto: Maria Kilk

Sama harjutuse kordamine on vajalik, et see lõpuks lihasmällu jääks

Reemets tõdeb, et tundis esimese raundi ajal, et on vastasest natukene üle ja sai puhtamaid tabamusi. Teises raundis oli ta juba agressiivsem – mingite löökide vastu võtmine ehmatas korraks ära, aga ta sai oma stabiilsuse tagasi ja tundis ennast mugavalt edasi. „Kolmandas raundis pidi juba andma nii kõvasti kui torust tuleb – seal polnud enam midagi tagasi hoida,“ lausus ta.

Sander Reemets. Foto: Maria Kilk

Kes ei riski, see šampust ei joo

Reemets toob välja, et vastase juures oli ohtlikuks viimase paremkäe sirge – see oli terav ja ohtlik. „Ma natuke põdesin seda, kui aus olla,“ tunnistab ta. Reemets lausub, et just sellepärast hoidis ta ennast natukene ka tagasi, sest ei tahtnud riskima minna. „Tegelikult aga tuleb riskida. Kes ei riski, see šampust ei joo.“

GALERII: MARIA KILK

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel