VIDEO I Jemeljanenko alistas avaraundis Sonneni

14. oktoober 2018 | Uudised

USA-s peeti 12.-13. oktoobrini Bellatori raskekaalu World Grand Prix’ poolfinaalid, mille nimekaim osaleja Fjodor Jemeljanenko alistas avaraundis Chael Sonneni.

Venelane pani peaaegu kohe ameeriklase istukile. Sonnen suutis ka venelase pikali paisata, kuid 42-aastane Jemeljanenko väänas ise siis 41-aastase Sonneni enda alla ja tegi talle rusikahoopidega lõpu. Sonnen ütles pärast, et venelane tegi talle haiget: „Kõik, mida ta tegi, oli halbade kavatsustega. Ta oli väga kiire ja jõuline. Nagu telekas.“

Sonnen (30-16-1) võitles aastatel 2010-2013 kolmel korral UFC tiitlitele, kuid kaotas Jon Jonesile ja kaks korda Anderson Silvale. WGP veerandfinaalis alistas ta punktidega Quinton Jacksoni. Jemeljanenko alistas veerandfinaali avaraundis Frank Miri. Finaalis 26. jaanuaril kohtub ta Ryan Baderiga, kes alistas poolfinaalis punktidega Matt Mitrione’i. Võitjast saab uus tšempion. Bellatori raskekaalutšempion oli viimati Vitali Minakov, kes kaitses tiitlit 2014. aastal ja jättis kaks aastat hiljem trooni vabaks.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel