Crawford nokauteeris Benavidezi 18 sekundit enne lõppu

14. oktoober 2018 | Uudised

Omahas peeti 13. oktoobril WBO kuni 67-kiloste meeste tiitlimatš, milles tšempion Terence Crawford alistas Jose Benavidez noorema.

Benavidez alustas tugevalt kahes esimeses raundis, kuid Crawford võttis 3. raundist alates ohjad enda kätte. Matš oli tegelikult läbi juba 30 sekundit enne nokauti, kui Crawford tabas vastast ideaalse parema käe althaagiga.

Crawford on nüüd 34-0 ja Benavidez 27-1. Benavidez on endine WBA ajutine kuni 64-kiloste meeste tšempion. Crawford oli eelmisel aastal kuni 64-kiloste kõigi nelja tähtsaima organisatsiooni tšempion, mida on suutnud veel vaid Jermain Taylor, Bernard Hopkins, Cecilia Brækhus ja Oleksandr Ussik.

Crawford teenis 3,6 miljonit, Benavidez 500 000 dollarit. See oli Crawfordi suurim teenistus. Eelmise matši eest Jeff Horniga teenis ta 3 miljonit. Benavidez poksis sel õhtul soojendusmatšis ja teenis 35 000. Mõne aasta eest oli ta nii hinnas, et ainuüksi preemiad olid 100 000 ja elamiskulude hüvitus 2000 dollarit kuus. Benavidezi karjäär sattus aga ohtu, kui teda 2016. aastal jalga tulistati.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel