Foto: IG gypsyking101

Video! Fury ja Wilder jõudsid Vegasesse

06. oktoober 2021 | Olybet, Uudised

Vegasesse jõudnud Tyson Fury teatas, et on valmis treenima Anthony Joshuat kohtumiseks Aleksander Ussikiga.

„Tegin ettepaneku teda treenida, aga ainult juhul, kui alistan laupäeval Deontay Wilderi. Kui ma kaotan, oleme ju mõlemad kaotajad,” sõnas Fury. „On üks võimalus, kuidas Joshua võib Ussiki alistada, aga ainult mina tean seda.”

„Toetan Roy Jonesi arvamust, et Fury ei tohiks Ussikiga poksida. Sellest võib tulla väga põnev kohtumine, aga võib tulla ka üks igavene jama,” ütles treener Buddy McGirt.

„Fury ja Wilderi kohtumine on kohtumine, kus üht sunnitakse poksima ja mina annaksin eelise Wilderile. Furyl sündis just laps enneaegselt ja ta oli kaks nädalat haiglas,” ütles Ussiki promootor Aleksander Krasjuk.

Wilderi eesmärk on võita WBC vöö, seejärel ülejäänud vööd ja „võimalikult kiiresti kuradile tõmmata”. „Ma tunnen, et mu pensionäripõlv läheneb,” tunnistas ta.

Spordiennustusportaali Olybet andmetel on hetkel suurem võiduvõimalus Tyson Fury poolel koefitsiendiga 1,29 Deontay Wilderi 3,35 vastu. Matši statistikat saad jälgida ja panuseid teha Olybeti Fury vs Wilder kampaania portaalis.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmänguga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel