VIDEO! Bulgaarlane saab poksida Joshuaga

28. oktoober 2018 | Uudised

37-aastane Kubrat Pulev saab poksida IBF-i tšempionivööle Anthony Joshuaga.

Pulev alistas 27. oktoobril Sofias briti Hughie Fury 117-111, 118-110, 115-113. 24-aastane Fury sai juba 2. raundis silma kohale haava.

Pulev (26-1) pidi Joshuaga kohtuma eelmises oktoobris, kuid oli vigastuse tõttu eemal ligi poolteist aastat. Pulev on kord juba tiitlile poksinud. See sündis 2014. aastal ja ta kaotas Vladimir Klitškole. Pulev on 2008. aasta Euroopa meister.

Tyson Fury sugulane Hughie (21-2) oli poksinud WBO tiitlile Joseph Parkeriga, kuid kaotas punktidega. Paljud arvasid, et võit kuulus Furyle.

Võib-olla veel olulisem peamatšist oli Sofias 27. oktoobril üks soojendusmatš, milles Levan Shonia virutas oma treenerile. Ta kaotas matši, kuid ei tahtnud kaotust tunnistada. Treener üritas hoolealust rahustada, kuid sai litaka. Treener andis sportlasele kõrvakiilu. „Mis see siis olgu!“ Shonia ronis ka nurka nööridele ja tõstis võitja kombel käed.

https://www.youtube.com/watch?v=Eg7rJ0d_D1o

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel