Barantšik võitis IBF-i tiitli

28. oktoober 2018 | Uudised

New Orleansis peeti 27. oktoobril kaks World Boxing Super Seriesi kuni 64-kiloste meeste veerandfinaali: Ivan Barantšik – Anthony Yigit ja Regis Prograis – Terry Flanagan.

25-aastane valgevenelane Barantšik võitis vaba IBF-i tiitli võiduga rootslase Yigiti üle ja pääses poolfinaali. Kohtunik peatas matši 7. raundis, kuna rootslase silm oli kinni paistetanud. Barantšik on nüüd 19-0. Yigit on EBU tšempion. See oli tema esimene kaotus.

WBC ajutine tšempion Prograis (USA) alistas iirlase Flanagani 119-108, 118-109, 117-110. 8. raundis tundus, et matš on läbi, sest Prograis pani iirlase põrandale, ent iirlane oli visa ja tõusis püsti. Prograis (23-0, 19 KO) pääses poolfinaali. Esimese asetusega Prograis on öelnud, et teda ei huvita, kes vastu tuleb. Ta kavatseb selle turniiri võita. WBC õige tšempion on ameeriklane Jose Ramirez.

Flanagan (33-2) oli veel eelmisel aastal WBO kergekaalu meister, loobus siis aga vööst, läks raskemasse kaalu, kaotas kõigepealt tiitlimatši Maurice Hookerile ja nüüd Prograis’le.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel