Anthony Joshua

Foto: Shutterstock

VIDEO! Anthony Joshua: püsige kodus!

01. aprill 2020 | Uudised

Ole kodus! See päästab elusid!

Tere hommikust, pealelõunat, õhtut, kus iganes sa maailmas oled! Kontrollin üle, kas kõigil läheb hästi, kas kõik hoiavad end turvaliselt. Proovin jõuda lasteni, kes mõtlevad, et miks nad ei saa kohtuda oma sugulaste ja sõpradega, käia mänguväljakutel; teismelisteni, kes tahavad kokku koguneda või käia keskustes; noored täiskasvanud, nagu minagi, kes tahavad jätkata oma tuleviku ehitamist, valmistuda pikemaks ajaks; ja ka vanemateni, üle 50ne vanuses inimesteni, kes on oma tulevikuks valmistunud aastaid, aga ei osanud valmistuda millekski selliseks, mida me praegu läbi elame.

Mina sooviksin praegu väga välja minna ja anda endast kõik, sõita oma krossirattaga, kohtuda oma sõpradega, sparrida, käia poksisaalis. Ka minusugune rebel peab ikka järgima teatud reegleid ja juhiseid. See on lihtsalt minupoolne sõnum, teil on minu toetus, me käime selle koos läbi, me teeme õiget asja. Inimestele, kes on nakatunud koroonaviirusesse, ma soovin kiiret paranemist, sest see pole naljaasi, me ei ole veel leidnud ravi ega vastumürki koroonaviirusele, seega soovin teile kiiret tervenemist!

Inimestele, kelle lähedased on selle läbi põdenud ning seetõttu meie ilmast lahkunud, ma ütlen, et hoidke pea püsti! Teil on minu armastus, sügav kaastunne teile ja teie lähedastele! Mina ei ole veel kedagi perekonnast kaotanud, aga ma olen kaotanud lähedasi poksisaalist, sõpru, sõprade sõpru ja kui see viirus tuleb kodule lähemale, siis läheb see tõsisemaks. Ma tahan teile saata enda kaastunde ja armastuse! Ja kõikidele meditsiinitöötajatele, me oleme teile tänulikud! Me vahest võtame teid enesestmõistetavana, aga me oleme teile väga tänulikud! Kõigile, kes jäi mainimata, Jumal olgu teiega!

Soovin teile ilusat nädalat ja olge ohutult!

Anthony Joshua

Sandra Keppi

Vaata veel