Vesso kaotas EM-il pronksimatši

07. juuni 2019 | Uudised

Pontevedras maadluse juunioride EM-il jõudis võistlemisjärg neidude kätte.

Viktoria Vesso (-65 kg) kaotas poolfinaalis 3:10 Wiktoria Cholujle (Poola) ja 7. juunil pronksimatšis Amina Capezanile (Rumeenia). Juba avaminutiga oli seis 4:4, kuigi tegutses peamiselt Viktoria. Siis aga järgnes tükk aega kasutut pusimist ja võis karta parterit. Viktoria läks siiski esimese 3-minutise perioodi lõpus juhtima 6:4. Matš lõppes 8:8, kuid viimastel sekunditel teenitud punktiga anti võit rumeenlannale. Viktorial oli pisar silmas.

Teine pronks läks sama napilt Noemi Szabadosile (Ungari), kes veel sekund enne lõppu oli Elena Espositole (Itaalia) kaotamas 0:2. Küll siis kedrati videot ja tulemuseks tuli algul 2:2 (millest ka oleks piisanud ungarlannale) ja siis isegi 3:2.

Eelmise EM-i 5. koha omanik Choluj sai finaalis kaks hoiatust, kuid alistas siiski 5:3 Anastassia Lavrentšuki (Ukraina).

Tiia-Triin Tomson (-62 kg) kaotas kvalifikatsiooniringis 4:15 Janny Sommermeyerile (Saksamaa) ja Marta Pajula (-68 kg) 0:8 Tuende Elekesile (Ungari).

Vabamaadluses kaotas meie ainus esindaja Erik Reinbok (-79 kg) poolfinaalis 0:10 Abubakr Abakarovile (Aserbaidžaan) ja maadleb 8. juunil pronksile. Vastane pole veel selgunud.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?