Värsked Eesti meistrid kaotasid EM-il avaringis

09. märts 2019 | Uudised

Serbias Novi Sadis 4.-10. märtsini U23 Euroopa meistrivõistlustel astus eestlastest viimasena matile vabamaadleja Aimar Andruse (74 kg, SK Nipi).

Värske Eesti meister kaotas aga juba kvalifikatsiooniringis 2:13 grusiinlasele Giorgi Sulavale, kes saavutas 2018. aasta U23 EM-il pronksmedali.

“1. minutil läksin küll juhtima, aga lõpp ei sujunud. Loos oli seekord raske, kuna minu poolel olid koos mitu tugevat maadlejat. Grusiin saavutas lõpuks 3. koha. Olen küll pettunud, aga tean, et selleks, et saavutada oma unistus ja maadelda olümpial, pean tööd edasi tegema,” sõnas Aimar.

Ta kaotas Sulavale pea sama tulemusega ka eelmisel EM-il 2. ringis. Igapäevaselt Ukrainas koos Ukraina koondisega treeniv Andruse osaleb järgmiseks aprillis Rumeenias täiskasvanute EM-il.

Kreeka-rooma maadlejatest kaotas tänavune Eesti meister Ott Saar (63 kg, TÜ ASK) avapäeval kvalifikatsiooniringis 0:8 Andrej Gincile (Saksamaa), kes on 2018. aasta Euroopa juunioride meister. EMV tänavune pronks Artur Vititin (130 kg, MK Hammerlock) jõudis ka EM-il välja pronksimatšini, kus kaotas 0:5 Osman Yildirimile (Türgi) ja lõpetas 5. kohaga.

UWW kodulehel saab vaadata nende matše.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel