Video! Aas kaotas EM-il avaringis

09. märts 2019 | Uudised

Stiven Aas (81 kg), kes osales ainsa eestlasena poksi U22 EM-il Vladikavkazis, kaotas 9. märtsil esimeses matšis.

Aasal loosiga ei vedanud: suur osa võistlejaid pääses 1/16-finaalidest, Stiven aga ei pääsenud ja sai lisaks vastaseks Ukraina esindaja.

Eesti koondise treener Artur Sinilill vastase Aleksandr Pogrebnjaki kohta midagi enne matši öelda ei osanud. „Video põhjal oleme analüüsi teinud, aga seda pole kuigi palju,“ sõnas ta, kuid märkis, et Ukraina on üks favoriite Venemaa, Inglismaa ja Prantsusmaa kõrval.

Matš oli suurema osa ajast võrdne. Värske Eesti meister kaotas 1:4. Ta lasi 30 sekundit enne lõppu läbi võimsa löögi vastu vasakut põske.

“Stiveni matšiga rahule jääda ei saa! Vastane oli täiesti võidetav, aga Stiven ei suutnud meie taktikalisest osast kinni pidada! Andis raundilõpud ära ja liikumisega olid probleemid! Viimaseks raundiks andis ka füüsis järgi ja sellega lagunes kogu tehnika ära,” kommenteeris Sinilill.

“Teeme analüüsi ja liigume edasi. Meil on tulemas suur rahvusvaheline turniir Poolas ja siis algab ettevalmistus Euroopa mängudeks. Loodame kolme kuuga vigade paranduse ära teha ja EM-iks valmis olla,” lisas ta.

Matš Youtube’is algab 3:56 peal.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel