Luis Tavares. Foto: Glory

Vahhitov läheb Glorys vastamisi Tavaresiga

15. jaanuar 2022 | Uudised

19. märtsil toimub Telegraafi andmetel Belgias selle aasta esimene Glory, mille tiitlimatšis kohtuvad Artjom Vahhitov ja Luis Tavares.

Tavares on kaotuseta neljas viimases kohtumises ja paikneb 2. kohal Combat Pressi jaanuaritabelis. Nad kohtusid 2013. aastal ja siis võitis Vahhitov. Mõlemad võitlesid viimati septembris. Tavares ja Felipe Micheletti selgitasid siis mehe, kes saab tiitlile võidelda.

Septembriüritus oli ka see, kui peamatšis sai Arkadiusz Wrzosek üllatuslikult jagu Badr Harist ja nüüd soovib Hari 19. märtsil revanši. Jamal Ben Saddik võitleb Levi Rigtersiga.

Glory fännid valisid Rico Verhoeveni ja Jamal Ben Saddiki matši eelmise aasta parimaks: 78% häältest. Järgnesid Alex Pereira – Artjom Vahhitov (15%) ja Tarik Khbabez – Levi Rigters (7%).

Madalmaades ei saa Glory rohkem üritusi korraldada, sest kohalik dopinguvastane agentuur soovib nüüd olümpiatsükli tõttu esmakordseks karistuseks 4-aastast keeldu, Glory aga eelistab 2-aastast keeldu, sest pikem keeld hävitaks noorte kikkpoksijate karjäärid.

Glory teatas tänavu, et hakkab korraldama ühiseid üritusi Enfusioni ja Rise’iga.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel