USA hingamisekspert ja Kreeka-Rooma maadleja Aleksander Karelini juhendaja Dan Brulé tuleb Eestisse

06. aprill 2018 | Uudised

Augusti algus toob Eestisse USA hingamiseksperdi Dan Brulé, kes on tänaseks õpetanud teadlikku, vabastavat ja energeetilist hingamist enam kui 125 000 inimesele 55 riigis. Sessioon “108 hingamist Dan Bruléga” annab võimaluse lasta vabaks pinged ja avada ühendus oma kehaga. Õigupoolest vajab seda meist enamik, sest enda keha alateadlikult hüljates tekivad haigused, kaal tõuseb ja kogu keha-meele süsteem langeb stressi. Brulé suurhingamissessioonil osalejad aga parandavad hingamise kaudu ühendust enda keha-meele süsteemiga.

Kuigi maailmas on palju hingamiseksperte, eristub Brulé nendest oma kogemuspagasi poolest. Teadliku hingamise meisterlikkus peitub tema ammendamatus energias ja kohalolus. Need kaks omadust on koos teadmiste ja oskuste kombinatsiooniga toonud Brulé juurde sellised tippkliendid ja -partnerid nagu Kreeka-Rooma maadleja Aleksander Karelini, neljakordse vabasukeldumistšempioni Stig Åvall Severinseni, psühhiaatri ja transpersonaalse psühholoogia rajaja Stanislav “Stan” Grofi, new age’i pioneeri Leonard Orri, arktilise ekstreemujuja Wim Hofi ja motivatsioonikoolitaja ning filantroobi Tony Robbinsi.

Viimane on hingamise kohta öelnud järgmist: “Hingamine on teie heaolu ülim võti, ja kui seda teha õigesti, on sellel vägi muuta sinu elu – nii füüsiliselt, mentaalselt kui ka spirituaalselt. Dan Brulé on meister teile seda näitama. Mulle meeldib tema õpetus ja see on minu elule tohutu suurt mõju avaldanud”.

USA mereväe süvaveesukeldumise meditsiinispetsialistina oma kärjääri alustanud Brulé pole loomulikult õpetamisega piirdunud, vaid on ka ise pidevalt õppinud – nii tervendamiskunsti, mediteerimist, zen-budismi, hingamisteraapiat, Kundalini, kriya- ja praanajoogat kui ka iidset Hiina eneseregulatsioonikunsti qigong’i.

Tallinnas toimuv Brulé hingamiskursus on ingliskeelne ja leiab aset 2. augustil kella 19–22. Sellest 108 minutit kestab hingamisseanss.

Vaata videot!

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel