Foto: Christo Neemre

Ott Remmeri nelja mehe turniiri vastane muutus

10. aprill 2018 | Uudised

Sel laupäeval toimub Tartus A. Le. Coqi spordihoones Duel Fight Seriesi esimene osavõistlus Duel 1 Fight. Õhtu jooksul toimub üheksa matši, mille seas on kaks nelja mehe turniiri. Vigastuse tõttu peab nelja mehe turniirist loobuma lätlane Pavel Maszurok, mis tähendab tartlase Ott Remmeri jaoks uut ja raskemat vastast.

Duel 1 Fight sisaldab kahte nelja mehe turniiri kaalukategoorias –71 ja –75 kilogrammi. Neist viimases peab vigastuse tõttu turniirist loobuma lätlane Pavel Mazurok, kes esimeses ringis oleks läinud vastamisi Tartu tugeva võitleja Ott Remmeriga. Korraldajate kiire töö tulemusena läheb lätlase asemel ringi Surinamest pärit, kuid Hollandit esindav Shonzinyo Abena. 21-aastane võitleja treenib Hollandis maailma parimate treenerite käe all ning teda iseloomustatakse kui väga tarka ja liikuvat võitlejat, kes ootab ära oma hetke ja võib siis halastamatult rünnata. Samas kategoorias on teiseks võitluspaariks Moldovast pärit Nikolae Tamazlikaru ja Maikel Astur.

Nelja mehe turniiris –71 kilogrammi lähevad esimeses paaris vastamisi Vitali Matei Moldovast ja Aleksey Dodonov Venemaalt. Teises paaris mõõdavad jõudu valgevenelane Ruslan Mamuto ja Eesti võitleja Andi Uustalu. Lisaks toimub kaks duelli kaalukategoorias –71 kilogrammi. Esimesena lähevad vastamisi Sven Uue ja Marko Šults. Teises duellis on oodata kõva lahingut, kui Leedulase Erlandas Kaminskijlt nõuab revanši eestlane Tarm Kõrs.

Õhtu pealahing on eestlase Markko Moisari ja valgevenelase Maksim Petkevitši vahel. Maksim Petkevich on 21-aastane valgevenelane, kelle eesmärgiks on saada maailma parimaks võitlejaks. Noore võitleja treener Mihhail Stepanov on noormehe plaanis veendunud. “Kui inimene ei koge hirmu, siis ta saavutab palju,” ütles Stepanov. Petkevich on kokku pidanud 15 lahingut, millest võitnud 12 ja kaotanud kolm. Võitleja on Valgevene kaheksakordne Muay Thai tšempion, lisaks on ta võitnud Euroopa tšempioni tiitli kolmel aastal ja möödunud aastal purustas ta EM Legend turniiril Hiinas valitseva meistri.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel