Foto: Rauno Vahtre

UNDERGROUND FIGHT NIGHT I Ott Remmer – mees suure algustähega, kes mitte ühegi vastase ees risti ette ei löö

27. september 2022 | Underground Fight Night, Uudised

15. oktoobril toimub Tartus asuvas spordiklubis Corsagym UNDERGROUND FIGHT NIGHT, mille peamatšis lähevad vastakuti eestlane Ott Remmer ja grusiin Levan Guruli.

Uurisime Corsagymi pidavalt Gert Goršanovilt, kes veel ringi astuvad ja milline on Oti ettevalmistus eesootavaks matšiks.

Ott Remmer – mees suure algustähega, kes mitte ühegi vastase ees risti ette ei löö

Gerdil jagub Oti suhtes ainult ülistavaid kiidusõnu ja ta räägib, et tema silmis on Ott mees suure algustähega, sest ta ei löö kunagi mitte ühegi vastase ees risti ette. Kui enamus sportlastest tahab alati teada, kes on vastane, kui palju on tal kogemust, võite ja KO on ning info kätte saades, loobuvad matšist, siis Oti puhul pole seda mitte kunagi juhtunud. „Tegu on tõelise võitlejaga, kes on nõus võitlema oma kaalus olenemata vastase reitingust isegi siis, kui teine osutub kogenumaks. Selle nimel näeb ta muidugi palju vaeva käies erinevates linnades üle Eesti sparringu treeningutel ja on Corsagymis igapäevaselt alati kohal. Ott on väga järjepidev ja samuti väga teadlik oma kaalulangetus protsessist, mida minul kui treeneril ja toitumisnõustajal on lust vaadata. Tema treeningud on alati väga intensiivsed ja ta on treeningule alati väga keskendunud. Oti isiksus ja treeningute ülesehitus võiks olla paljudele noortele ja algajatele eeskujuks,“ sõnab Gert.

Gert Goršanov. Foto: Siim Kinnas

UFN võistluste peamatšiks on K1 profimats, kus vastakuti astuvad Tartu mees Ott Remmer ja grusiin Levan Guruli

UNDERGROUND FIGHT NIGHT võistlustel astuvad Gerdi sõnul välja üsnagi rahvusvaheline seltskond. Sportlasi on Leedust, Ukrainast, Gruusiast, Usbekistanist ja ka meilt Eestist. „Võistlusõhtut alustavad leedukas Vakaris Didikas eestlase Rasmus Maiveli vastu. Ukraina poiss Andrei Volkov võtab vastu Tartu poisi Sander Reemetsa väljakutse, keda võib nimetada ka UFN veteraniks, sest on osalenud kõigil meie võistlustel algusest peale. Enne õhtust peamatsi astuvad ringi veel revanšiks usbek Sardor Islomionov, poksikoondisesse kuuluva Leon Kermese vastu, kellele ta kaotas 2022 aasta mais CORSA SPORT WEEKENDI raames toimuval UFN-il. Õhtu lõpetab muidugi kõigi tartlaste lemmik Ott Remmer grusiin Levan Guruli vastu. Levan on tituleeritud mitmete tiitlitega sealhulgas I.P.T.A maailmameister 2014, KIMBO maailmameister 2016, Kreeka tšempion 2018 ja WKU/WMAC/IFN WORLD võitja 2022 aastal. Kinnitamisel on veel ka 2 lisamatši,“ räägib Gert võistluste kohta lähemalt.

Gert Goršanov (Foto Siim Kinnas)

Gert Goršanov. Foto: Siim Kinnas

Gert tõdeb, et kui rääkida praegusest elektrikriisist, siis võitlusspordi õhtu korraldamine on ikka sama, lihtsalt tuleb elektriarvega toime tulla, mis omakorda on toonud kaasa väikese piletihinna tõusu. „Õnneks külastajad on selle olukorra arusaadavalt kenasti omaks võtnud.“

Gert tänab:

„Olen UFN korraldanud juba 5 aastat järjest ja meil on kujunenud välja püsitoetajad, kes iga kord oma abiga toeks on. Nendeks on TARTU TAIPOKSI KLUBI, GSG SECURITY, FASTERS KIIRTOIDU RESTORAN. Samuti eraisikud Ena Drenkhan, Priit Keres, Kent Goršanov, Tarmo Ottender, Rico Tatomir. 15.oktoobril toimuval UFN on võistluste peamatšiks K1 profimats, kus vastakuti astuvad meie enda Tartu mees Ott Remmer ja grusiin Levan Guruli. Tegu saab olema UFN läbi aegade võimsaima vastaseisuga. Antud matši toetavad isiklikult Jaan Vaible ja Taago Vool, kelledele oleme selle võimaluse eest ülimalt tänulikud. Ja otse loomulikult täname kõik Corsagym kliente ja kahevõitlusspordi huvilisi, kes alati võistluste ajal saali täidavad,“ tänab Gert.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel