Marek Saar vs Bohdan Oliinjuk. Foto: UFN, Maria Kilk

UFN RAKVERE! Marek Saar: kui juba sporti teha, tuleks ka võistelda

09. november 2023 | Underground Fight Night, Uudised

Marek Saar, kes astub ringi 9. detsembril Rakveres Underground Fight Nightil, ütleb, et osaleb, sest võistlemine motiveerib teda ja eriliseks muudab UFN-i tema jaoks see, et see toimub tema kodulinnas.

UFN Rakvere 03.12.22: Marek Saar vs Bohdan Oliinyuk. Foto: Maria Kilk

Marek osales ka mullu, kuid siis lõppes matš kaotusega. Sellega ta rahule ei jäänud. Kui muidu ta teeb nädalas trenni 3-4 korda, siis viimane kuu aega teeb ta trenni 2 korda päevas. Samuti teeb ta enne võistlust 3-nädalase laagri, kus pühendub vaid trennidele. Kõige rohkem paneb ta rõhku kiirusele.

Ka toitumine enne võistlust on teistsugune. Marek selgitab, et kuna ta peab mõned kilod kaalus alla võtma, on õhtusöök tavalisest kesisem, aga kindlasti ka tervislikum kui muidu.

Marek Saar. Foto: Erakogu

Üldiselt võtab aga Marek asja rahulikult. „Ma olen elus nii palju võistelnud, küll enamasti maadluses, et võtan asja suhteliselt rahulik. Olgu tegu poksi, maadluse või MMA-ga – teen seda ju siiski oma lõbuks,“ selgitab ta.

Mullu läks Marek ringi Púr Múddi looga, sel võistlusel pole ta veel ringi mineku lugu otsustanud.

Viimane tund enne ringi astumist on Mareki jaoks keskendumiseks ja korralikuks soojenduseks.

Võitlema motiveerib teda enese proovilepanek. „Kui juba sporti teha, tuleks ka võistelda,“ arvab ta.

  • Parim poksifilm: ”Tyson”
  • Raamat võitlejale: „Wim Hofi meetod“
GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel