Ismail Haidari. Foto: Maria Kilk

UFN pakkus pealtvaatajatele põnevaid vastasseise ja üllatavaid tulemusi

11. detsember 2023 | Underground Fight Night, Uudised

Laupäeval toimus Rakveres Underground Fight Night, mis tõi vaatajateni palju põnevaid vastasseise. Toimus 9 fight’i, millest 3 olid amatöörmatšid. Mitmed matšid said läbi oodatust kiiremini ja üllatusi jagus.

Benas Sorochovas vs Taur Guitor. Foto: Maria Kilk

Karl Jaanup vs Aleksandr Bauer matši võitis Jaanup seisuga 1-2. Mees pani enim rõhku vastupidavusele ja tundub, et kandis vilja!

Karl Jaanup vs Aleksandr Bauer. Foto: Maria Kilk

Rasmus Kuldsepp vs Daniel Zarovi matši võitis Zarov tehnilise nokadudiga. Kuldsepa silm sai viga, paistetas üles ja ta vajas meditsiinitiimi abi. Zarov ütles, et ringis kadus närv. Võidu tõi karm ettevalmistus ja 1-2 sirge!

Rasmus Kuldsepp vs Daniel Zarov. Foto: Maria Kilk

Rasmus Ronin Jõgi vs Rasmus Maivel matši võitis Maivel seisuga 3-0. Võitja kommenteeris, et üks eelis oli kindlasti pikkus. Ta suutis Jõgi jalgadega eemal hoida. Kindlasti ka mänguplaani järgimine ja high kick’id.

Rasmus Ronin Jõgi vs Rasmus Maivel. Foto: Maria Kilk

Daniil Lisenko vs Semjon Kamanin matši võitis 3-0 seisuga Kamanin, kes kuulub Ida-Virumaa tuntuimasse poksiperekonda.

Daniil Lisenko vs Semjon Kamanin. Foto: Maria Kilk

Markus Mittal vs Vjaceslav Borsevskij matši võitis 3-0 seisuga Mittal. Tal olid tervisega probleemid ja ta kukkus nädal varem pühapäeval kokku. Ta mõtles, et mis nüüd saab, aga kõik läks hästi! Ta lisas, et see võistlus nõudis suurt pingutust ka seetõttu, et ettevalmistusaeg oli võrreldes eelmise matšiga palju lühem. Tuli teha intensiivsemaid trenne. Aga see kõik tasus end ära!

Markus Mittal vs Vjaceslav Borsevskij. Foto: Maria Kilk

Lukas Lapinskas vs Stiven Aas matši võitis tehnilise nokaudiga Aas.

Lukas Lapinskas vs Stiven Aas. Foto: Maria Kilk

Ismail Haidari vs Marek Saar matš jäi samuti väga lühikeseks. Haidari võitis esimeses raundis nokaudiga. Afganistanist pärit pagulane Haidari tänas tõlgi vahendusel Eestit selle võimaluse eest. Tänas Sten Aru, oma treenerit ja sõpru. “Ma teen Eesti uhkeks! Ma võitlen Eesti nimel!” Saar ütles, et tegu oli ilmselt tema viimase matšiga poksis – töö kōrvalt on raske võidelda.

Ismail Haidari vs Marek Saar. Foto: Maria Kilk

Sardor Islomjonov vs Sander Reemets matši võitis 3-0 seisuga Reemets. GoodFight’i küsimusele peale matši, kuidas ta võitu tähistab, vastas Reemets – sõidab Tartusse ja läheb homme trenni.

Sardor Islomjonov vs Sander Reemets. Foto: Maria Kilk

Peamatši, Taur Guitor vs Benas Sorochovas võitis leedukas Sorochovas tehnilise nokaudiga. Sorochovas ütles küsimuse peale, mis talle võidu tõi, et pole inimene, ta on loom! Ta tunnustas ka tugevat vastast. “Aga täna oli minu päev!”

Benas Sorochovas. Foto: Maria Kilk

Üks korraldajatest Gert Goršanov kinnitas, et kindlasti tuleb ka järgmine UFN!

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel