Rasmus Ronin Jõgi vs Rasmus Maivel. Foto: Maria Kilk

Rasmus Ronin Jõgi vs Rasmus Maivel. Foto: Maria Kilk

VIDEO JA GALERII I Rasmus Maivel: mu taktika oli ringi minna ja võita!

12. detsember 2023 | Underground Fight Night, Uudised

Rasmus Maivel, kes laupäeval Underground Fight Night’il Rasmus-Ronin Jõge võitis seisuga 3-0, ütles, et tema taktika oli lihtsalt ringi minna ja võita. Mis oli Maiveli eelis? Ta kommenteeris, et üks eelis oli kindlasti pikkus. Ta suutis Jõgi jalgadega eemal hoida. Kindlasti ka mänguplaani järgimine ja high kick’id. Samas lõi Jõgi palju low kick’e. „Ta on uskumatult vastupidav. Kõik löögid, mis ta võttis… respekt talle!“ tunnustas Maivel vastast.

Kõik löögid olid läbi harjutatud

Treener Kristo Männistu kommenteeris, et Maiveli põlvevigastus segas parema jalalöögi kasutamist, mida taheti tegelikult rohkem kasutada. Aga kõik löögid, mis vastase pikali lõid, olid ettevalmistuses läbi harjutatud.

Treener tunnustas ka Maiveli austust vastase suhtes. Ta kinnitas, et austus on number 1 – võitlussporti selleta olla ei saa. Oled sa kaotanud või võitnud – austa oma vastast.

Rasmus Ronin Jõgi ja Rasmus Maivel. Foto: Maria Kilk

Treeneri sõnul on Maiveli areng edulugu

Maiveli jaoks oli tegu UFN-i teise võiduga. Ta ütles, et tal on täielik eufooria ja tänas oma vanemaid ja treenerit. „See on imeline tunne,“ ütles ta.

Ta ütles, et ootas aasta aega, et taas UFN-il võidelda ja nautis võidutunnet väga. Pärast võistlust läks ta koju ja nautis õhtut koos sõpradega.

Mark Tervinsky, Rasmus Ronin Jõgi, Rasmus Maivel, Gert Goršanov ja Kristo Männistu. Foto: Maria Kilk

Treener Männistu lisas: „Mehe profidebüüt ja ilus matš! See, kus oli Rasmus suvel ja kus ta on täna… see on edulugu!“

Noortele, kes tahavad trenni tulla ütles Rasmus: „Proovige, teil ei ole midagi kaotada! Ma luban teile. Isegi kui sa tunned, et sul ei ole mõtet voodist tõusta… Iga öö on kuu taevas ja iga hommik on päike väljas – lihtsalt mine ja tee seda!“ ütles ta.

GALERII: MARIA KILK

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel