TV3! UFC sai kaks uut meistrit

31. oktoober 2021 | Uudised

UFC-s leidsid 30. oktoobril uued omanikud kaks meistrivööd.

Poolraskekaalu meister Jan Blachowicz kaotas Glover Teixeirale 2. raundis tagantkägistusega. 42-aastane Teixeira on nüüd teine vanim meister UFC ajaloos pärast Randy Couture’i. Ta võitles tiitlile ka 2014. aastal, kuid kaotas Jon Jonesile. Teixeira elab 1999. aastast Connecticutis ja sai aasta tagasi Ameerika kodakondsuse. Kaalumisel käis ka Jiri Prochazka juhuks, kui Blachowiczi või Teixeiraga midagi juhtub.

Hamzat Tšimajev sai avaraundis tagantkägistusega jagu Jing-Liang List. Tšimajev vajas kaalumisel kolme katset, et kaalu saada. Tšimajev, kes on nüüd 10-0, ütles sel nädalal, et ei soovita Artur Beterbijevil vabavõitlust proovida. Beterbijev teatas, et tahaks võidelda mõne vabavõitlusmeistriga. „Ma muidugi aitaks Arturil treenida, aga võistlemine on midagi muud,” ütles Tšimajev, kes elab Rootsis.

Islam Mahhatšev alistas avaraundis kimura’ga Dan Hookeri. Habib Nurmagomedov ütles enne matši, et Mahhatšev on maailma esikümnes mitte ainult oma kaalus, võid kõigi kaalude peale kokku. Mahhatšev, kes on nüüd 21-1, pidi võitlema Rafael dos Anjosega, too sai aga vigastada.

Ülejäänud tähtsamad kohtumised:

Kukk-kaal: Pjotr Jan alistas Cory Sandhageni (vabale ajutise meistri tiitlile)
Raskekaal: Aleksander Volkov alistas Marcin Tybura
Poolraskekaal: Magomed Ankalajev alistas Volkan Özdemiri
Õlgkaal: Amanda Ribas alistas Virna Jandiroba
Sulgkaal: Zubaira Tuhhugov alistas Ricardo Ramose

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel