IG stylebender

Kuidas Israel Adesanya kulutas esimese miljoni?

01. november 2021 | Uudised

Israel Adesanyal polnud raha, kui UFC ta võitlema kutsus, nüüd on ta aga teeninud juba üle miljoni.

Esimese asjana kulutas ta UFC raha kuldketi peale, mis maksis 13 000 dollarit ja mille ta sai kätte alles nüüd. „Arvasin, et lähed nagu Rolexi-poodi ja võtad, aga on ootejärjekord kuni aasta,” räägib Stylebender GQ-le.

Tal oli juba auto, aga oli ju vaja ka kuuma autot. Lamborghini ei sobinud, sest Israel ei saanud seal korralikult istuda, seega tuli võtta 500 000-dollarine McLaren, millele ta pani nimeks Kurama sarja „Naruto” järgi.

Israel käis sünniriigis Nigeerias puhkamas ja astus läbi ka Dubaist – see läks maksma 150 000 dollarit. „Nigeeria võib olla ohtlik paik, aga inimesed on toredad,” arvab Adesanya.

Perele ja sõpradele on ta jaganud 40 000 dollarit. Ja ta ehitas endale kodukino – 20 000 dollarit. „Tegelikult ostsin ka oma esimese kodu, mis oli 800 000 ja seega summa läheb üle miljoni. Kui lugu hakkate tegema, klattige see ära,” soovitab UFC meister.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel