Marko Šults (Foto Mirjam Veisner)5

Treener Marko Šults käivitab naiste kikkpoksi programmi

22. veebruar 2023 | Trennid, Uudised

Coach Maria Baydar tegi täna Facebooki üleskutse, kus tõdeb, et on viimasel ajal oma seanssidel ja koolitustel väga palju tegelenud naiste eneseväärtustamise ja turvatunde tervendamise teemadega. „Olles ise ka naine, tean kui tähtis on naisel tunda end turvaliselt iseendaga ja kogu maailmas. Mind aitas energeetiliselt ja füüsiliselt kirjutada üle nähtavad ja nähtamatud mustrid üle just nimelt Marko Šultsi juures kikkpoksi õppimine,“ ütleb ta.

Maria Baydar. Foto: Karen Härms

Maria Baydar. Foto: Karen Härms

Füüsiline liikumine põletab vanad mustrid

„Võibolla oled oma elus kogenud suhetes füüsilist ja/või väärkohtlemist, lubanud oma piiridest üle sõita, ei ole julgenud oma vajadusi väljendada, võitled oma kehaga ega suuda end vastu võtta sellisena nagu oled. Soovid väga leida oma sisemist kirge ja väge…
Kõik need läbielamised on programmeerinud nii sinu meeletasandile, aga tugevalt ka kehasse. Meelega saame üsna kergelt teha tööd, aga keha hoiab ikka kinni vanast. Läbi füüsilise liikumise ja raputuse põletad oma kehas vanad mustrid sõna otseses mõttes ära,“ selgitab Maria.

Algab naiste 3-kuuline programm

Maria lisab, et kuna ta näeb, kui väestavalt kikkpoks naistele on mõjunud ühe abilisena eneseväärtustamise ja enesekehtestamise teekonnal, palus ta Markol avada üks naiste kehateadlikkuse, enesekaitse ja kikkpoksi 3-kuuline programm.

Ta selgitab, et lisaks sellele, et see mõjub hästi sinu vormile, tugevdab 3-kuuline kogemus kogu sinu vaimu, enesehinnangut, minapilti, enesearmastust, piiride seadmise oskust jne.

Ta kiidab, et Marko on usaldusväärne, toetav ja superägeda huumorisoonega treener. Programm alustab 21. märtsil.

Kursusest:

Marko ütleb, et igal teisipäeval, algusega 21.03, saad teha enda jaoks midagi, mis aitab sul võtta tagasi oma vägi ja õppida oma keha ja vaimu paremini juhtima.

 Kikkpoks naistele tähendab: 

  • õppida end kaitsma
  • saada teadlikumaks oma kehast
  • õppida seadma piire ja end kehtestada
  • tugevdada enesehinnangut ja tunda end enesekindlana

Kolme kuu jooksul õpitakse selgeks põhiasendi, põhiliikumise, löögid. Kombineeritakse lööke omavahel käte, jalgade ja põlvedega. Praktiseeritakse löökide rakendamist paaris.

  • Asukoht – Poksiklubi Kalev, Tondi 17, 3.korrus
  • Aeg – Grupp alustab 21.03, kohtumised igal teisipäeval kell 18.00-19.30
  • Osalustasu – 3 kuud osade kaupa tasudes 85 €/kuu, 3 kuud korraga tasudes 200 €

Lisainfo ja registreerimine sultsmarko7@gmail.com
www.markosults.com

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel