Astrid Johanna Grents. Foto: Rauno Vahter

Treener Astrid Johanna Grents: poks annab naistele enesekindlust ja tagab hea vormi

23. september 2020 | Uudised

Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemia treener Astrid Johanna Grentsi sõnul on poksitrennid naiste sees tõusuteel. “Naiste huvi poksi vastu on viimaste aastatega tohutult kasvanud. Tänaseks päevaks on isegi päris palju naistreenereid, mis kindlasti annab julgust juurde trenni tulla,” räägib ta.

Astrid Johanna Grents vs Mia Nadja Gad Olsen. Foto: Rauno Vahter

Ei kujuta oma elu võitlusspordita enam ette

Astrid Johanna ise jõudis arusaamisele, et see ala on tema jaoks õige, juba esimeses poksitrennis. “Ma polnud varem väga tõsiselt spordiga tegelenud, aga poks tekitas ikka korraliku spordipisiku. Ei kujuta oma elu ettegi ilma võitlusspordita enam,” räägib ta. Poks on teda tema enda sõnul muutnud palju julgemaks ja avatumaks ning pannud mõistma, et on tegelikult suuteline palju enamaks kui oma peas arvab.

Poks tagab hea vormi nii füüsiliselt kui vaimselt

“Poks annab naistele enesekindlust ja tagab hea vormi, nii füüsiliselt kui vaimselt. Enesekindlat naist saadab edu igas eluvaldkonnas,” ütleb naistreener ning lisab, et poks pole kindlasti ainult meeste ala, selles võib trenni tulles veenduda.

Praegu on küll Astrid Johanna grupp täis, küll aga on oodatud kõik huvilised tema juurde personaaltreeningule, sealhulgas mehed.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel