TOP 10 LUGU! Chase and Status esineb võitlusspordiüritusel The League

01. jaanuar 2020 | Uudised

Tondiraba jäähallis 22. veebruaril toimuv võitlusspordiüritus „The League 2“ lõpeb vägeva peoga, mille peaesinejaks on maailma kuulsaim drum’n’bass duo Chase & Status. Muuseas, meestele meeldib ka võitlussport ja siseinfo kohaselt võib neid näha ka matše vaatamas.

Londoni duo Chase & Status edukaimad plaadid on „No More Idols” (2011) ja „Brand New Machine” (2013), milledelt pärinevad aegumatud hitid nagu „Blind Faith”, “End Credits”, “Time” jne.

Tänavu tuldi välja viienda stuudioalbumiga „RTRN II JUNGLE”, mis ongi stiililt jungle, mitte duo tavapärane drum’n’bass. Oleks nagu taas aasta 1994, kui jungle’is liikusid sellised ragga-mehed nagu General Levy, kes teeb kaasa 25 aastat hiljem ka Chase & Statuse plaadil. Enne Chase & Statuse loomist oli duo sage külaline Londoni legendaarses plaadipoes Black Market Records, kus olevat parim jungle’i plaatide valik. Uus plaat lindistati Jamaical ning see on võitnud juba Drum & Bass Arena Awards’i parima albumi tiitli aastal 2019.

„Jamaica artistidel oli väga lihtne soov: „Raha on? Väga hea, lähme kohe stuudiosse!” Viie päevaga tegime 16 lugu,” räägib duo liige Will.

Tallinnas duol suuri nõudmisi pole: kõvasti energiajooke, paar pudelit šampust ja puuvilju.

Ürituse teeb veel eriliseks suurejooneline ja mahukas lavalahendus, kus on kombineeritud käsitsi valmistatud lavadekoratsioonid, Eesti mõistes väga suur hulk valgustehnikat ning LED-ekraan lahendused.
„Tõenäoliselt on tegemist sellise projektiga, mida varem Eestis sisetingimustes nähtud pole,” sõnab Rawest Events’i esindaja Mirko Karu ja lisab, et eelprogrammeeritud show-elemendid ja introde lahendused on tehtud spetsiaalselt selle sündmuse otstarbeks.

„The League“ on kikkpoksi- ja vabavõitlusvõitlusi sisaldav spordisündmus. Tänavu veebruaris peetud esimene üritus oli Eestis erakordne kaheksa mehe kikkpoksiturniiri poolest.

TOP 10! HEAD KUULAMIST! TONDIRABAS NÄEME!

Chase & Status – Time ft. Delilah

Chase & Status – End Credits

Chase & Status – All Goes Wrong ft. Tom Grennan

Chase & Status – Count On Me ft. Moko

Chase & Status – Lost & Not Found ft. Louis M^ttrs

Chase & Status Feat Plan B – Pieces – Ram Records

Chase & Status – Hitz ft. Tinie Tempah

Chase & Status – Let You Go ft. Mali

Chase & Status – Blind Faith ft. Liam Bailey

Chase & Status – No Problem

Monika Kuzmina

Toimetaja
info@goodfight.ee

Vaata veel