Tippsportlasi treeninud hingamismeister Dan Brulé esitleb Rahva Raamatus raamatut

27. juuli 2018 | Uudised

Neljapäeval, 2. augustil kell 15 esitleb Dan Brulé Tallinna Viru keskuse Rahva Raamatus raamatut „Lihtsalt hinga“. Brulé juures on õppinud sellised tippkliendid ja -partnerid nagu Kreeka-Rooma maadleja Aleksander Karelini, neljakordse vabasukeldumistšempioni Stig Åvall Severinseni, psühhiaatri ja transpersonaalse psühholoogia rajaja Stanislav “Stan” Grofi, new age’i pioneeri Leonard Orri, arktilise ekstreemujuja Wim Hofi ja motivatsioonikoolitaja ning filantroobi Tony Robbinsi.

Brulé kirjeldab lihtsaid, ent uudseid teadmisi, mida tippsportlased, võitluskunstide meistrid, eriväelased, päästetöötajad ja vaimsed joogid alati teadnud on – hingamist reguleerides on võimalik muuta oma emotsionaalset ja füsioloogilist seisundit. Kui sa tahad vaigistada oma meelt ja sundmõtetest vabaneda või tipptulemusi saavutada, siis see kõik on sinust vaid hingetõmbe kaugusel.

Hingamistööst saab abi väga paljude asjade puhul, näiteks nagu terav või krooniline valu, unetus, kaaluprobleemid, keskendumishäired, ärevus, depressioon, trauma ja lein. Käesolev raamat aitab sul teadliku hingamise abil turgutada oma keha, meelt ja vaimu nii kriitilistel hetkedel kui igapäevaste asjatoimetuste juures.

Dan Brulé on kogu maailmas tunnustatud ja hinnatud hingamistöö ekspert ning vaimse hingamise liikumise juht. Vietnami sõja ajal teenis ta Ameerika Ühendriikide mereväes ning tal on magistrikraad Cambridge’i ülikoolist. „Hingamine ja heaolu käivad käsikäes ning „Lihtsalt hinga“ on parim hingamistöö käsiraamat,“ on öelnud Tony Robbins.

Dan Bruléd küsitleb yin-jooga ja teadliku hingamise praktik Margit Gross. Esitlusel saab raamatut osta 10 protsenti soodsamalt.

Üritus toimub teadliku hingamise nädala raames, kus leiavad aset Dan Brulé hingamiskursused Tallinnas.

UURI LÄHEMALT! 

108 hingamist Dan Bruléga!

Teadliku hingamise meisterlikkuse põhikursus!

Teadliku hingamise meisterlikkuse edasijõudnute kursus!

Raamat!

Monika Kuzmina

Toimetaja
info@goodfight.ee

Vaata veel