The League’i õhtujuht Cool D: kaheksa mehe turniiride tulemus võib olla väga üllatav

12. veebruar 2019 | The League, Uudised

Tondiraba jäähallis peetakse laupäeval võitlusspordiüritust nimega The League, mida juhivad Cool D ja Kaarel Kose.

TV6 ja TVPlay Sports alustavad südaööni kestvat ülekannet 19.30. Kommenteerida aitab Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemia kaasasutaja Andrus Alas.

Cool D, millist matši kõige rohkem ootate? Tundub, et kõige vahvam kraaklemine toimub Maikel Asturi ja Chico Kwasi vahel. Kaheksa mehe turniiril osalejad on seni olnud diplomaatilisemad.

No turniir iseenesest on alati lahe järgida, sest osad võitlejad peavad areenile mitu korda minema ja tulemus võib olla vägagi üllatav. Turniiri raames saame ringis näha Adel Ekvall Halilat, kes eelmise aasta sügisel sai Mirkko Moisarilt nahutada. Toimus isegi lisaraund. Eks ta ilmselt üritab tagasi teha.

Ja superfight’id saavad ka kindlasti huvitavad olema. Väga ootan, kuidas läheb seekord Themasel ja muidugi tahaks ka näha, kas Kwasi peab oma seni öeldud sõnu sööma või mitte.

On teil kokku aetud osalejate kohta parem info kui The League’i kodulehel? Kui raske on kontrollida saavutusi, mida nad enda kohta teatavad? Paljusid asju internetis pole.

Eks tänapäeval tuleb küllalt palju siiski ka ise netist otsida paraku. Võitlejad tegelevad rohkem treenimisega ja paljudel jätab enda kohta levitatav info tõesti soovida. Aga usun, et ürituse korraldajatele on ikka kõikide võitlejate taust korralikult teada.

Kuivõrd see on hea või halb, et osalevad võitlejad, keda on varem siin juba nähtud?

Pigem on see hea, sest alati on ju huvitav näha ringis võitlejat, keda oled ka varem näinud, tekib järjepidevus. Eriti kui keegi on varem pidanud alla neelama kaotuse, siis kindlasti üritab ta seekord ennast paremast küljest näidata. Samuti vahetuvad vastased ja tasemed on erinevad, nii et iga uus võitlus saab olema huvitav jälgida.

Mirkko Moisar ei sisene ringi alati sama lauluga. Mida te sellest arvate? Kogu maailmas kõik sisenevad alati korduva lauluga.

Kõik ei sisene alati korduva muusikaga, kuid eks see ole iga võitleja personaalne asi. Kes leiab, et teda alati saatev üks ja sama lugu on justkui õnne ja võidu amulett või midagi sellist, siis teise jaoks võib see hoopis vastupidi olla. Mirkko puhul ma kahjuks ei tea tausta. Eks tuleb ta käest seda küsida.

Monika Kuzmina

Toimetaja
info@goodfight.ee

Vaata veel