Foto: Merle Hein

Tartus toimusid kikkpoksi kick-light stiili meistrivõistlused Tartu Open 2024

08. mai 2024 | Uudised

Eelmisel laupäeval, 4. mail toimusid Tartu Turu spordihoones kikkpoksi kick-light stiili meistrivõistlused Tartu Open 2024. Võistlustest võtsid osa sportlased nii Eestist kui ka Lätist, kokku osales üle 100 sportlase. Esindatud oli 15 erinevat spordiklubi. Tartus tegutsevat spordiklubi A.L.O Crew esindas seekord neli noormeest.

Võistlustest võtsid osa sportlased nii Eestist kui ka Lätist, kokku osales üle 100 sportlase.

15-aastane Märt Savimägi, kes on poksiga tegelenud kõigest 8 kuud, pidas maha 3 matši ning võitis ülekaalukalt oma eakaaslasi eriti kahes viimases matšis, mis lõpetati enneaegselt Märdi ülekaalu tõttu. Noormehe kaaluklassis Older Cadets 13-15-aastased 69+kg osales kokku 6 sportlast. Märt on kõige noorem sportlane, kes on tänaseks spordiklubi peatreeneri Alo Veenpere juhendamisel võistelnud ja klubi esindanud.

Märt on kõige noorem sportlane, kes on tänaseks spordiklubi peatreeneri Alo Veenpere juhendamisel võistelnud ja klubi esindanud.

19-aastane Arti Hoop pidas maha tubli lahingu ning saavutas teise koha kaaluklassis Seniors 19-40-aastased -69 kg. Arti vastaseks oli kogenuma staažiga Läti sportlane Malik Alwan, millest tulenevalt pidi ta tunnistama vastase paremust.

34-aastase Raivo Sahko kaaluklassis Seniors 19-40a -79kg oli kokku 5 sportlast, kus loosi tahtel Raivo poolfinaali pääses. Seal tuli talle vastaseks väga tehniline ja kogenud Läti sportlane Linards Pozdiševs, kes hiljem selles kaaluklassis ka kuldmedali võitis. Raivo jäi sel korral alla punktivõistluses, saavutades enda kaaluklassis 3. koha.

18-aastane Rasmus Kivak pidas maha enda teised väga edukad võistlused kaaluklsssis Juniors 16-18-aastased -74kg. Poolfinaalis alistas noormees spordiklubi Klan võistleja Ainar Pari, kuid finaalis pidi tunnistama 10-aastase võistlusstaažiga vastase paremust. Tema vastaseks finaalis oli Kristjan Kaljuste, Eesti Taekwondo Liidust.

Peatreener Alo Veenpere sõnas peale võistluseid, et jäi oma sportlaste saavutustega väga rahule ning nüüd on aeg kergeks puhkuseks.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel