Tallinn premeeris Epp Mäed ja treenereid

13. oktoober 2021 | Uudised

Tallinna linnavalitsus eraldas Tallinna kultuuri- ja spordiametile reservfondist raha, et tunnustada ja toetada tallinlastest sportlasi ja nende treenereid võidukate saavutuste eest.

Tallinna linn tunnustab ja toetab Epp Mäed 4200 euroga ja tema treenereid Ahto Raskat ja Maksim Molonovi kokku 1800 euroga. Epp Mäe võitis hõbemedali 6. oktoobril Norras maadluse maailmameistrivõistlustel. Mäe valiti 2015. aastal pealinna aasta parimaks naissportlaseks.

„Tänavu on meie sportlased saavutanud suurepäraseid tulemusi, mis on pakkunud spordisõpradele võrratuid kaasaelamishetki. Suur tänu, et olete eeskujuks ja soovin jätkuvat sihikindlust uute saavutuste poole liikumisel,“ ütles abilinnapea Vadim Belobrovtsev.

Tallinn tunnustab tallinlastest sportlaste ja nende treenerite kõrgeid sportlikke saavutusi nii olümpiamängudel, maailmameistrivõistlustel, Euroopa meistrivõistlustel kui ka Euroopa mängudel. Rohkem infot toetuste jagamise korra kohta on leitav SIIN.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel