TÄISPIKK VIDEO! Maxim Vorovski vs Andreas Iversen

09. august 2021 | King of Kings, Uudised

5. juunil astusid King of Kingsil teineteisele vastu Andreas Iversen ja Maxim Vorovski.

Iversen, tuntud ka kui Andy Candy, oli matšil esindamas Norrat.

Vorovski on laialdaselt tuntud kui pikaajalise kogemusega parim keskkaalu võitleja Eestis. Enne võitlust lubas ta anda endast parima, et tiitel Eestisse jääks. Vorovski teeb seda kõike oma pere ja fännide nimel ning ta tahab olla oma tegudega motivatsiooniks Eesti noortele. Tema jaoks polnud see esimene kord King of Kingsil.

Tegu oli ajutise keskkaalu tiitlimatšiga, mille tulemus avaldas suurt mõju keskkaalu tiitli maastikule King of Kingsis. Vorovski sai ühehäälse punktivõidu viieraundises matšis.

„Tahan esmalt tänada jumalat. Tänu temale ma täna võitsin. Ma pean väga lugu Andreasest. Ta on väga tugev võitleja. Ta on maailmameister, ambitsioonikas. Olin keskendunud avaraundi esimesest sekundist viimase raundi viimaseni. Tahan tänada kõiki, kes matši vaatasid. Tahan tänada hr Donatas Simanaitist, kes andis mulle selle võimaluse. See oli mu esimene selline võimalus 16 aasta jooksul profina, nii et see on mu jaoks suur asi. Aitäh sponsoritele! Aitäh mu naisele Niinale ja perele – pildid Instagramis võivad tunduda toredad, aga piltide taga on meil kõigil samasugune elu nagu teistel, rasked hetked. Ma poleks kunagi võitnud seda vööd pereta ega fännideta,” ütles Vorovski peale tiitlimatši.

Vorovski on nüüd Combat Pressi edetabelis oma kaalus maailma nr 8 mees ja talle on tehtud ka Wikipedia lehekülg, mis ootab täiendajaid.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel