Tai poks One’is: Sitthichai võitis Tawanchaid

27. august 2021 | Uudised

Endine Glory kikkpoksimeister Sitthichai alistas 27. augustil One’i tai poksi kohtumises jagatud otsusega Tawanchai.

Pärast mittemidagiütlevat avaraundi käis Sitthichai järgmises põrandal kahel korral, kuigi kumbki polnud nokdaun. Mõlemad teadsid, millal vastase jalalööke oodata ja püüdsid need kinni. Viimases raundis panid mõlemad teineteise põrandale, kuigi taas mitte nii, et kohtunik oleks pidanud lugema.

Mõlemad olid kohtumise teoks saamiseks vastutulelikud: Sitthichai nõustus võistlema tai poksis, Tawanchai nõustus liikuma kategooria võrra raskemate, 70-kiloste meeste sekka.

„Ma arvan, et tai poksis on mul eelis. Ta pole ammu tai poksis võidelnud. Pealegi olen ma kiirem,” ütles 22-aastane Tawanchai 29-aastase vastase kohta, kelle kõige ohtlikemaks relvadeks pidas ta rusikalööki ja vasaku jala lööki.

„Tawanchai on nutikas poksija, kaunite ja kiirete löökidega. Tema küünarnukid on surmavad,” tunnustas Sitthichai. „Ma olen aga raskem ja raskemate relvadega. Ma pean tema löökidele vastu.”

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel