St-Pierre avaldas De La Hoya matši reeglid

26. mai 2021 | Uudised

Georges St-Pierre avaldas, mis tingimustel oleks toimunud tänavu tema poksikohtumine Oscar De La Hoyaga.

„Reeglid olid teistsugused, kuna me mõlemad oleme pensionil: suuremad kindad, 2-minutised raundid, kaheksa raundi. Rohkem nagu etendus, vähem ohtu. Osa tulust oleks läinud heategevuseks,” sõnas 40-aastane vabavõitleja.

Kohtumisele pani veto UFC, sest kui nende parim võitleja vanalt poksijalt peksa saab, ei jäta see head muljet. UFC-l on St-Pierre’iga leping veel kaks aastat, kuigi ta enam ei võistle. 48-aastane De La Hoya pidi poksima Trilleri üritusel 3. juulil, kuid tagasitulek lükati sügisesse. Triller lubas annetada heategevuseks miljon dollarit, kui UFC lubab St-Pierre’il poksida. De La Hoya palus seepeale taas, et Dana White ise temaga ringi astuks.

Canelo Alvarez ütles tänavu, et tema hiljutine ülemus De La Hoya ei tee oma ettevõttes Golden Boy midagi. „Tal on muid muresid. Joomine. Otsuseid teevad seal teised inimesed,” sõnas Alvarez.

Trilleri suurim magnet Jake Paul sõlmis hiljuti lepingu Showtime’iga. “Meil pole temaga enam kuskile edasi minna,” kinnitas Trilleri president Ryan Kavanaugh. Mike Tyson ütles, et Trilleriga rohkem koostööd ei tee, kuna Triller pole talle raha ära maksnud.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel