Smoldarev võitles enne kahe tipu tiitlimatši

26. märts 2021 | Uudised

Felipe Froes (Brasiilia) ja Magomedrassul Hasbullajev (Venemaa) pidid võitlema 26. märtsil Peterburis vabale ACA sulgkaalu meistritiitlile, kuid Froes ületas 400 grammiga kaalu.

See oli Froesil juba teine kord järjest, kui ta ei saanud kaaluprobleemi tõttu tiitlile võidelda. Lisaks peab Froes andma vastasele 10% teenistusest.

Hasbullajevil oli aga võimalik meistrivöö omandada ja seda ta tegigi 4. raundi kägistusega. „Froes läheb kogu aeg paremaks. Ta on tugev püsti, aga temast on ACA-s tugevama löögiga mehi. Ma olen temast parem püsti ja pikali,” ütles enne kohtumist Hasbullajev, kelle nõbu on Habib Nurmagomedov. Habib ei saanud Peterburi sõita, sest viibib Ameerikas, küll aga oli kohal Hamzat Tšimajev.

Froes oli 19-4-1 enne, Hasbullajev 32-8. Nad pidid võitlema mullu novembris, ent Hasbullajev vigastas jalga. Froes võitles pikka aega Shooto Brazilis. Hasbullajev pidas 2012-2013 viis matši Bellatoris ja võitis need kõik, kuid pidi lahkuma viisaprobleemide tõttu.

Mõlemad on Ranking MMA edetabelis: Froes 28. ja Hasbullajev 30. kohal. Nende vahele mahub veel üks ACA võitleja Salman Žamaldajev. Vabavõitluse edetabelitesse satub harva keegi peale UFC võitlejate, veel harvem ACA-st. Esikohal ongi muidugi UFC meister Alexander Volkanovski.

Magomed Bibulatov W5 Daniel Oliveira (Bantamweight Title)
Salman Žamaldajev DQ Diego Brandão
Salimgerei Rassulov TKO2 Deniss Smoldarev

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel