Smoldarev sai Valgevenes jagu tšehhist Martinekist

20. november 2021 | Uudised

Deniss Smoldarev alistas 19. novembril Minskis ACA-s 33 sekundiga Michal Martineki.

„Smoldarev on mu jaoks väga hea vastane. Kogenud noor Eesti võitleja, kes asub tipus,” ütles Martinek küljele Sport.cz. Tšehh oli kunagi hokimängija. Vabavõitluses oli ta seni 9-2. Peamiselt on ta võidelnud Tšehhi sarjas Oktagon. Ta osales UFC sarjas „Contender Series”.

Betsafe eelistas eestlast, kellel on võit praeguse UFC võitleja Tanner Boseri üle ja ka Ante Delija üle, kes äsja jõudis PFL-is finaali. Deniss võttis end selle kohtumise jaoks kergemaks, ilmselt seepärast, et väiksema Martineki liikumisega toime tulla.

Nad võitlesid raskekaalus õhtu tähtsuselt teises kohtumises. Peakohtumiseks oli raskekaalu tiitlimatš, kus Tony Johnson alistas samuti avaraundi nokaudiga Muhhumat Vahhajevi. Johnson kaotas karjääri alguses sarja KOTC meistritiitli Daniel Cormier’le. Bellatorist on Johnsonil võidud Derrick Lewise ja Aleksander Volkovi üle. ACA-s alustas ta matšiga Smoldareviga. Vahhajev oli ACA meister, kui see oli ACB. Kaotusi tal vahepeal pole olnud.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel