Foto: GoodFight

Selgusid Eesti Muay Thai Liiga hooaja esimese etapi tulemused

16. oktoober 2023 | Muay Thai Liiga, Uudised

Laupäeval toimus Arigato spordiklubis Eesti Muay Thai Liiga, mille eesmärk on, et noored ja tulevikutipud saaksid koguda amatöörvõistlusi ja oma esimesed kogemused kätte saada.

Foto: GoodFight

Liiga sobib nii võitluskalendri täitmiseks tipptasemel koondiste sportlastele kui ka täiesti algajatele. On nii 7-aastaseid võistlejaid kui 40-aastaid algajaid, juuniore ja täisealisi proffe.

Foto: GoodFight

Tänavu sai alguse ka uus punktisüsteem, kus osalemised ja võidud annavad punkte.

Foto: GoodFight

Tulemused!

  • Vadim Teplikov võitis Oliver Reid seisuga 2-1
  • Keven Vinnal võitis Ratmir Artemjevit seisuga 2-1
  • Nikita Vysotskyi võitis Denero Kikast seisuga 3-0
  • Carmen Rei võitis Marleen Pirni seisuga 3-0
  • German Leinštep võitis Sebastian Saksakulmi seisuga 2-1
  • Artjom Turilov võitis Kevin Sobolsi seisuga 3-0
  • Akim Tsoi võitis Krevor Marcel Nõmmet seisuga 3-0
  • Kaur Sibbul võitis Georg Kanistikut seisuga 3-0
  • Grigori Bochkarev võitis Aleksander Marmorit seisuga 3-0
  • Villu Lassur võitis Robin Sondoneni seisuga 2-1
  • Birgit Leesment võitis Lisette Teivat seisuga 2-1
  • Robert Gussarov võitis Illimar Nisamedtinovit nokaudiga
  • Danil Turilov võitis Trevor Lillemägit seisuga 3-0
  • Rolands Kozlovskis võitis Kevin Kiviselga seisuga 3-0
  • Reio Romeo Lepik võitis Henri Hiiet tehnilise nokaudiga
  • Ander Scmidt võitis Indrek Maasikat seisuga 3-0
  • Sanders Englund võitis Rasmus Rästat seisuga 3-0
  • Sten Kaus võitis Risto Mederit seisuga 3-0
  • Janari Stolts võitis Gregor Trofimovit tehnilise nokaudiga
  • Nikita Radzevicius võitis Karl Varest tehnilise nokaudiga
  • Kaarel Gustav Männaste võitis Ruben Pärna tehnilise nokaudiga
  • Andreas Toomel võitis Nykolai Liutykit seisuga 2-1
  • Jegor Rozanov võitis Mart Lehtmat tehnilise nokaudiga
  • Merete Tarto võitis Killu Raja tehnilise nokaudiga
  • Dmytro Liubota võitis Tanuj Kattamanchit seisuga 3-0
  • Siim Stenver Kirt võitis Tauri Kivisilda seisuga 3-0
  • Angeliina Õunap võitis Irina Lozavenkot tehnilise nokaudiga
  • Aisel Agajeva võitis Margret Helpi seisuga 3-0
  • Toomas Roosipuu võitis Artur Tomsonit nokaudiga
  • Silver Tagu võitis Oleksandr Korobkat seisuga 3-0
  • Andero Toomik võitis Oleksandr Kutakovi seisuga 2-1
  • Rasmus Jõgi võitis Haji Daud Pirimovi nokaudiga
  • Oskar Perelstein võitis Joosep Tomsonit seisuga 3-0
  • Randel Vaiksalu võitis Daniil Javorskiit seisuga 3-0
  • Daniel Zarov võitis Marek Zitskit seisuga 3-0
  • Künter Suve võitis Eigo Grünerit seisuga 3-0
  • Valner Väino võitis Josia Wüthrichi seisuga 2-1
  • Oliver Lehtsaar võitis Freddy Vallistet seisuga 2-1
  • Siim Ambus võitis Andrias Assinit tehnilise nokaudiga
  • Mattas Muuk-Adrat võitis Carl Robert Soovikit seisuga 2-1
  • Sander Kütt võitis Kaspar Johannes Pärtelit seisuga 3-0
  • Tarmo Hein võitis Hendrik Kivisood seisuga 3-0
  • Martin Kiisla võitis Mario Lomanni seisuga 2-1
  • Uno Andreas Tavast võitis Hanori Ortust tehnilise nokaudiga
  • Oleh Tretiakov võitis Kenneth Simsonit seisuga 3-0

Vaata veel