Sel nädalavahetusel toimub vaid üks tiitlimatš

12. jaanuar 2019 | Uudised

Sel nädalavahetusel toimub vaid üks tiitlimatš, Jose Uzcategui – Caleb Plant.

Peetakse see 13. jaanuaril Los Angeleses IBF-i raskekeskkaalu tšempionitiitlile. Britt James DeGale loobus juulis tiitlist, et keskenduda suurematele matšidele. Spekuleeritakse, et ta kartis kaotada kohustuslikule järgmisele vastasele Uzcateguile või lihtsalt lubati matši eest liiga vähe raha. Uzcategui kaitses tiitlit septembris Ezequiel Maderna vastu matšis, mille kohta poksiajakirjandus kirjutas, et uni pidi peale tulema.

Jänki Plant on võitnud kõik 17 matši, kuigi mida kõvemaks vastased on läinud, seda vähem nokaudiga. Ta pole aasta otsa poksinud ja peab nüüd kokku minema nii tugeva vastasega kui Uzcategui. Poksima aga peab, sest Plant on IBF-i edetabelis esikohal. Uzcategui kasuks tuleb öelda, et ta soovib pärast seda poksida kategooria teiste tšempionitega.

Õhtu tähtsuselt teises matšis selgitavad Brandon Figueroa ja Moises Flores, kes saab poksida Daniel Romaniga WBA kergesulgkaalu tšempionitiitlile, kuigi Flores just poksis Romaniga juunis.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel