Rhassan Muhareb tahaks Mirkko Moisariga juba uuesti võidelda!

26. veebruar 2019 | The League, Uudised

Taanlane Rhassan Muhareb alistas The League’i kaheksa mehe turniiril Andrei Tšigileitšiki, kuid kaotas siis poolfinaalis Mirkko Moisarile.

Mirkko Moisar vs Rhassan Muhareb. Foto: Rauno Vahtre

Kuidas üritusega rahule jäite?

Vägev oli. Hästi organiseeritud. Meie eest hoolitseti hästi. Minul ja mu meeskonnal oli olemine väga mugavaks tehtud.

Rhassan Muhareb. Foto: Rauno Vahtre

Kui raske oli võitlus Mirkko Moisariga?

Midagi võimatut ei olnud. Ta oli lihtsalt seekord tugevam. Võitis ju ka lõpuks turniiri. Ma väga tahaksin temaga juba uuesti võidelda!

Rhassan Muhareb. Foto: Rauno Vahtre

Olete valmis Eestisse tagasi tulema?

Iga kell. Andke ainult teada, millal.

Mirkko Moisar vs Rhassan Muhareb. Foto: Rauno Vahtre

Intervjuus pärast esimest matši ütlesite, et olete teistest ligi 10 aastat vanem. See pole takistus? Kui kaua kavatsete jätkata?

Jätkan nii kaua, kuni füüsiliselt jaksan, kui vigastusi ei tule, kui suudan pakkuda häid matše ja end kaitsta. Võidud pole jätkamiseks olulised. See spordiala annab mulle palju muud toredat. Olen perekonnapea ja töötan vähemalt 50 tundi nädalas, mis muudab treenimise keeruliseks, aga ma armastan kikkpoksi.

Mirkko Moisar vs Rhassan Muhareb. Foto: Rauno Vahtre

Olete võidelnud enam kui 150 korda. Mida soovitaksite algajatele?

Keegi ei sünni võitlejaks. Igaühest võib saada võitleja, kui ta seda soovib. Selle jaoks ei pea olema eriline. Tuleb lihtsalt endasse uskuda. Ei tohi lasta teistel öelda, et te pole piisavalt hea. Samas tuleb kuulata nende juttu, kes tahavad teile parimat. Ärge kunagi lõpetage unistamist, kuid olge eesmärkide suhtes realistlikud. Löömine on selle ala juures kõige tähtsusetum asi. On palju muud, mis on tähtsam. See on kunst ja hea võitleja ülesanne on seda märgata. See toob elus edu. Pole tähtis, kui tugevasti te lööte.

GALERII: Rauno Vahtre

Monika Kuzmina

Toimetaja
info@goodfight.ee

Vaata veel