Rasmus Paltsmar treenib Ott Remmeri juures

31. jaanuar 2020 | Muay Thai Liiga, Uudised

Kui toimub Eesti Muay Thai Liiga, ei puudu sealt Rasmus Paltsmar. Nii ka 1. veebruaril.

See on Rasmusel 25. matš. 1. märtsil saab tal 5 aastat tai poksi.

Kuna ta elab nüüd Võrumaal, siis tuleb ta Tallinnasse päev varem, et saaks pikast sõidust välja puhata. Nii et see reede on tal koolist vaba päev.

Elukohavahetus meeldib Rasmusele väga. Uusi sõpru leidis ta kooli minnes kohe. Leidis ka uue treeneri. Rasmuse eeskujud Eestis on Kevin Renno, Ott Remmer ja vennad Moisarid, seega on tal hea meel treenida nüüd Tartu TPK-s Ott Remmeri käe all. „Selleks, et saada parimaks, tuleb treenida parimatega,” teab Rasmus, kes unistab saada Eesti meistriks ja kaugemas tulevikus maailmameistriks.

Ott Remmer on kolmekordne Eesti meister tai poksis. Rasmus ütleb, et Ott treenerina on konkreetne, rahulik ja tore: „Ta õpetab tehnikat väga hästi ja selgitab alati miks, mida ja kuidas.”

“Rasmus on trennides järjepidev ja sõnakuulelik. Suudab kiirelt kohaneda eri olukordades. Teab, mida tahab. Kui nii edasi, siis tulevik on helge,” kiidab Ott.

Oti juures eratrennis käib Rasmus 2-3 korda nädalas ja lisaks jooksmas 1-2 korda nädalas 7 km. „Enne võistlust on väiksema koormusega trennid ja kindlasti puhkan rohkem,” täpsustab Rasmus.

Monika Kuzmina

Vaata veel