Poksimeister Kaupo Arro eredaimad mälestused väljastpoolt ringi

17. mai 2019 | Uudised

TVPlay Sports jätkab spordikommentaatorite seikluste avaldamisega. TVPlay Sports ja TVPlay Sports+ on ainukesed eestikeelsete kommentaaridega spordikanalid. Mõlemat on võimalik vaadata ka HD kvaliteedis.

Seekord jagab enda lugu nii Euroopa, ülemaailmseid kui ka kohalikke matše kommenteeriv mitmekordne Eesti meister poksis, Kaupo Arro:

„Tegevsportlasena olen kohanud paljusid poksijaid ja näinud väga erinevaid isiksusi. Huvitaval kombel on suur osa neist väga rahuliku loomuga ja tihtipeale tagasihoidlikud. Näiteks Suurbritannia raskekaallane Joe Joyce on äärmiselt sooja ja tagasihoidliku käitumisega. Poksiringis on ta väga võimas ja agressiivne, kuid ringist väljaspool nagu kaisukaru. Kuna tegu ei ole eriti jutuka mehega, oli tal profikarjääri alguses probleeme enese väljendamisega. Viimasel ajal on ta selles osas teinud suure arenguhüppe ja suudab ennast väga hästi kuuldavaks ja nähtavaks teha.

Erilisi vahejuhtumeid kommenteerimise ajal pole olnud. Ringi ääres matši kommenteerides on juhtunud, et võitleja kuuleb mu juttu (näiteks kui poksija saadetakse neutraalsesse nurka). Pärast seda olen näinud võitlejatel väga huvitavaid näoilmeid. See võib ka tema edasist käitumist ringis mõjutada. Korra olen suutnud ka kommenteerimise ajal magama jääda, aga õnneks minu paariline märkas seda ja ajas mind üles. Kui oleksin üksi puldis olnud, siis oleks nalja saanud.“

Järgmist Kaupo Arro kommentaaridega vürtsitatud ülekannet saad näha TVPlay Sports+ kanalist või veebist https://tvplaypremium.ee/ live juba sel laupäeval, 18. mail 21.00, mil toimuvad World Boxing Super Series poolfinaalide matšid.

Monika Kuzmina

Vaata veel