Idablokk

Põhjamaade taekwondo MV: eestlased võitsid esikohti

20. jaanuar 2020 | Uudised

Eestlased võitsid esikohti 18. jaanuaril Oslos taekwondo Põhjamaade meistrivõistlustel.

“Olen kasvandike üle väga uhke, kuna koju tuldi kolme uue Põhjamaade meistriga!” ütles klubi Idablokk treener Aleksander Galaktjonov.

Idablokist võistlesid sparringus ja poomsae‘s kuus sportlast, kes kõik võitsid medali: Stefani Nikolajeva (33 kg, kuld), Eloura Charles (41 kg, kuld), Jasper Kattai (41 kg, hõbe), Aleksander Muskevitš (61 kg, kuld), Kirill Gatsinš (68 kg, hõbe) ja täiskasvanute seas osalenud Galaktjonov (63 kg, pronks). Muskevitš nimetati võistluste parimaks kadettsportlaseks. Idablokk saavutas klubide arvestuses 3. koha.

Eestlastest võitsid kulla veel Team Estonia esindajad Kaia Laatspera ja Konstantin Kostin.

Osalesid sportlased Taanist, Norrast, Islandilt, Rootsist, Soomest, Fääri saartelt ja Eestist, kokku 524 sportlast.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?