Foto: PFL

PFL-i finaal: Harrison võitis, Shields kaotas, Budd tegi debüüdi

28. oktoober 2021 | Uudised

PFL-is said Kayla Harrison ja Ray Cooper III kahekordseteks miljoni dollari võitjateks.

Harrison alistas 2. raundis käelukuga Taylor Guardado. Harrisoni leping sai sellega läbi, aga ta ei tea veel, mida edasi teeb. “Mul on nüüd pere. Mul on kaks suud vaja toita. See saab valimisel otsustavaks,” sõnas ta.

Dana White ütles sel nädalal, et Harrison võiks jääda sinna, kus ta on, sest Amanda Nunes käib tal üle jõu. “See on täpselt selline asi, mida Dana peabki ütlema. Minu kohus on öelda, et ma olen ajaloo parim ja tema asi on öelda, et ei, sa ei ole. Aga ma tõesti olen,” ütles Harrison.

Julia Budd tegi PFL-is debüüdi ja võitis Kaitlyn Youngi ühehäälse otsusega. 38-aastane Budd ütles, et Bellatorist lahkumisel sai otsustavaks üks asi: talle ei pakutud korduskohtumist Cris Cyborgiga.

Poksi kahe kaalu absoluutne meister Claressa Shields pidas karjääri teise vabavõitluskohtumise ja kaotas Abigail Montesile (3-0) jagatud otsusega. “Ma arvan, et olin täitsa osav. Pikalivõitluses tuleb kõvasti vaeva näha veel,” ütles ESPN-ile Shields, kellel on PFL-iga kolmeaastane leping.

Meeste seas olid olulisemad kategooriad need, kus alustasid hooaega tuntud võitlejad: Anthony Pettis kaotas hilisemale meistrile Raush Manfiole, Rory MacDonald kaotas poolfinaalis Ray Cooperile, Fabricio Werdum jättis raskekaalus aga vigastuse tõttu hooaja pooleli.

Miljonimatšid:

Kergekaal: Kayla Harrison alistas Taylor Guardado
Welterweight: Ray Cooper alistas Magomed Magomedkerimovi
Raskekaal: Bruno Cappelozza alistas Ante Delija
Sulgkaal: Movlid Haibullajev alistas Chris Wade’i
Poolraskekaal: Antonio Carlos alistas Marthin Hamleti
Kergekaal: Raush Manfio alistas Loik Radžabovi

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel