Petch kaitses Glory tiitlit ülinapilt

24. november 2019 | Uudised

Chicagos 23. novembril peetud üritusel Glory 72 lõppes tšempioni (65 kg) Petchpanomrungi (163-36-2) matš endise tšempioni Kevin VanNostrandiga (19-3) 48-46, 47-47, 47-47.

Hollandi nimega ameeriklane võttis matši napi etteteatamisega. Nad olid võidelnud tiitlile ka aasta tagasi ja siis tailane võitis räpase matši 2:1.

Petch tähendab „teemanti”. Kuigi Tai võitlejate nimed on pseudonüümid, on Petchile omakorda hüüdnimeks pandud Professor. Combat Pressi novembritabelis on Petch maailma nr 2 (69,9 kg) Jianliang Qiu järel.

Petch ja VanNostrand olid tänavu jagu saanud Sergei Adamtšukist (Ukraina), kes 23. novembri üritusel võitis 3. raundi TKO-ga Abraham Vidalesit (Mehhiko).

Päev varem Chicagos toimunud üritusel Glory 71 läks tšempion Anissa Meksen kolmandat korda vastamisi Tiffany Van Soestiga, kes on Combat Pressi novembritabelis maailma nr 3 naine (Meksen on nr 1). Kolmandat korda aga väike vapper prantslanna Meksen ei võitnud: võit anti 3:0 ameeriklannale, kuigi talle tehti kolm hoiatust. Van Soest oli tšempion 2017. aastal, kuid kaotas siis Meksenile.

Combat Pressi nr 4 mees maailmas (+95 kg) Benjamin Adegbuyi (Rumeenia) kohtus nr 9 mehe D’Angelo Marshalliga (Holland). See, et mõlemad on esikümnes, tähendab, et mõlemal on vähe kaotusi: Adegbuyi 33-6, Marshall 30-6. Nad kohtusid Chicago Gloryl ka aasta tagasi ja siis võitis rumeenlane. Võitis ka seekord: 3:0. Adegbuyi ema on Rumeeniast, isa Nigeeriast. Adegbuyi on võidelnud kaks korda Glory tiitlile, mõlemal korral Rico Verhoeveniga ja mõlemal korral kaotanud. Tänavu oli ta pidanud ainult ühe poksimatši.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel