Peeti kaks UFC tiitlimatši

09. juuni 2019 | Uudised

Chicagos peeti 8. juunil UFC 238.

Kahe kaalu tšempion Henry Cejudo, keda on nimetatud vabavõitluse Nickelbackiks, alistas kukk-kaalu tiitlimatšis Marlon Moraesi (Brasiilia). Moraes alustas tugevalt, kuid oli juba 3. raundiks väsinud. Kohtunik lõpetas matši, sest Cejudo udis vastast niivõrd domineerivalt.

Kärbeskaalu tšempion Valentina Ševtšenko (Kõrgõzstan), keda peetakse üheks kõige vägevamaks naisvõitlejaks hetkel, alistas 2. raundi nokaudiga Jessica Eye. Ta tabas ameeriklannat pähe ajaloo ühe võimsaima jalalöögiga, mis jättis Eye minutiteks lamama. See oli brutaalne. Ševtšenko oli üks parimaid taipoksijaid: ta tuli aastatel 2003-2014 kaheksa korda IFMA meistriks. Ta kaotas UFC-s kukk-kaalus kaks korda Amanda Nunesile ja liikus siis kärbeskaalu.

Tony Ferguson (24-3 enne) alistas 2. raundis Donald Cerrone’i. „Kauboi“ silm paistetas kinni ja Ferguson võitis tehnilise nokaudiga. Pealtvaatajad tegid: „Boo!“ Ferguson tunnistas enne matši pressikonverentsil, et on olnud tõbras ja on endiselt. Fergusoni naine süüdistas meest märtsis koduvägivallas ja arvatakse, et just see on põhjus, miks ta ei võitle Habib Nurmagomedoviga tiitlile. Kuigi Ferguson pole enam UFC tšempion, pole füüsilist vööd keegi temalt ära võtnud ja ta tirib seda kõikjale kaasa. Näitas ka Cerrone’ile. Ferguson kaotas viimati seitse aastat tagasi.

„The Ultimate Fighteri“ võitja Tatiana Suarez (7-0) alistas 3:0 Nina Ansaroffi. Arvatakse, et see toob talle tiitlimatši Jessica Andradega. Lahke Suarez ütles, et kui Rose Namajunas soovib siiski pidada Andradega kordusmatši, on ta valmis ootama.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel