Olavi-Tanel Kask. Foto: Markus Mangusson

PÄEV SÕDALASEGA! Olavi-Tanel Kask võtab päevaks üle GoodFight Instagrami

29. november 2022 | Underground Fight Night, Uudised

Täna tasub GoodFight Instagramil silma peal hoida!

Olavi-Tanel Kask, kes astub 3. detsembril ringi Rakveres toimuval spordivõitlusõhtul UFN, võtab täna päevaks üle GoodFight Instagrami.

Oma suurimaks saavutuseks spordis peab Olavi-Tanel 2021. aastal Leedus Jurbakase meistriks tulemist, olles selleks ajaks ainult aasta aega treeninud. „See võit andis mulle väga palju jõudu juurde, et treeningutega jätkata,“ ütleb ta.

Olavi-Tanel Kask. Foto: Markus Mangusson

Tulevikus plaanib ta veel rohkem võistelda ning ka rahvusvahelistelt tiitlivõistlustel Eesti esindada ja tiitleid noppida. Motiveerivad teda võistlema aga treener ja sõbrad. Ta treenib Pärnus, spordiklubis Invicta treener Henri Hiiemäe käe all. „Meil on Invictas võistlejatest äge sõpruskond kujunenud, kes üksteist motiveerivad ja ühiste eesmärkide poole liiguvad,“ kirjeldab ta ja lisab, et tema jaoks on koostöö treeneriga ka väga oluline. „Minu jaoks on tähtis, et oleks avatud suhtlus ning vastastikune austus. Treener motiveerib ning suunab selliselt, et me oleme kui üks tiim.“

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel