Foto: Shutterstock.com

Õppevideo: miks pole võimalik võita Usmanit

26. aprill 2021 | Uudised

UFC on piiratud ulatusega üha enamates kategooriates: vastaseid ei leidu Valentina Ševtšenkole, Amanda Nunesile, Kamaru Usmanile, Israel Adesanyale, Jon Jonesile. Peetakse kordusmatše, mis midagi ei anna. Üks neist oli 24. aprillil Usmani ja Jorge Masvidali korduskohtumine.

Usman ütleski, et asub pärast seda kohtumist vaagima loobumist, minekut Habib Nurmagomedovi teed. Sportlasel peab olema motivatsioon. Conor McGregor ütles 26. aprillil, et Usman võtab steroide, Usman aga kostis, et kehkenpüks juba kord põgenes, kui Usman talle kohtumist pakkus.

Jääb vaadata Youtube’i spetside õppevideosid, kuidas võiks võitmatuid võita ja miks see siiski pole võimalik. Fight Dialogue hindas Usmani tugevusi: kägistus, maastagumine, mahaviimine. Kokku sai ta 8,3 punkti. Mõni kuu hiljem hindas ta uuesti ja andis 8,6. Usman, endine maadleja, oli pärast treenerivahetust (või igavusest) hakanud ka lööma.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel