Foto: One

One On TNT: de Ridder võttis ka Nsangi teise meistrivöö

29. aprill 2021 | Uudised

Aastaid One’i vabavõitlust valitsenud Aung La Nsang on tiitlitest ilma: Reinier de Ridder sai esmalt oktoobris meistriks keskkaalus ja 28. aprillil ka poolraskekaalus.

Oktoobris võitis ta avaraundis kägistusega, seekord tuli võit raskemalt, punktidega. Madalmaade võitleja soovib nüüd Brandon Vera raskekaalutiitlit.

De Ridder võttis kohtumise kuuepäevase etteteatamisega, kuid oli õnneks sobivas kaalus: 97-98 kilo. (Poolraskekaalupiir One’is on 102 kilo.) „Ma pakun, et seekord on ta minu jaoks siiski rohkem valmis. Eelmine kord ründas ta kohe, mis muutis tema mahaviimise kergemaks. Seekord tuleb hoopis teistsugune võitlus. Seekord asun mina tempot dikteerima,” sõnas ta. 30-aastane de Ridder (14-0) on kahekordne jiu-jitsu EM-i hõbe. Profikohtumisi pidas ta enne One’i peamiselt Saksamaal.

Nsang on viimastel kuudel valutanud südant kodumaa Myanmari pärast, kus alustas valitsemist diktatuur. „Ma teadsin, et korduskohtumine kunagi peab tulema. Arvasin, et võtan vahepeal mõned teised võitlejad, aga pole ka sellest midagi, et see toimus kohe. Ta oskab ainult üht asja. Mina olen mitmekülgsem,” ütles Nsang.

Ülejäänud kohtumised:

Rae-Yoon Ok alistas Eddie Alvarezi
Kirill Grišenko alistas Oumar Kane
Shinya Aoki alistas Eduard Folayangi
Jackie Buntan alistas Jekaterina Vandarjeva (tai poks)
Colbey Northcutt alistas Courtney Martini

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel